intrerupator Jung

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • EL-CO
    Incepator
    • 11.sep.2005
    • 33

    intrerupator Jung

    Scuzati-mi nestiinta,cum se leaga intrerupatoarele Jung ca nu-mi dau seama deloc???? Am legat multe tipuri,chiar si Legrand cu care seamana putin ca nu au surub de contact sau Vico dar cu clemele alea de plastic nu reusesc sa bag conductorul defel! Le-am si scos (clemele) dar nu intra nimic acolo!
    Multumesc pentru intelegere!
  • ear1976
    Living Legend
    • 09.aug.2007
    • 1008

    #2
    Re: intrerupator Jung

    Postat în original de EL-CO
    Scuzati-mi nestiinta,cum se leaga intrerupatoarele Jung ca nu-mi dau seama deloc???? Am legat multe tipuri,chiar si Legrand cu care seamana putin ca nu au surub de contact sau Vico dar cu clemele alea de plastic nu reusesc sa bag conductorul defel! Le-am si scos (clemele) dar nu intra nimic acolo!
    Multumesc pentru intelegere!
    Nu stiu exact tipul de care vorbesti, dar din cate spui par a fi cu "gura de lup"..adica trebuie sa ai un clampush pe care apeshi cand bagi firul si gata....o poza ar ajuta
    ratzele se trag din camioane

    Comentariu

    • EL-CO
      Incepator
      • 11.sep.2005
      • 33

      #3
      Da s-ar putea sa ai dreptate...dar nu am cum sa fac poze acum ca nu le am eu..! Totusi cred ca nu aveau asa ceva, asa sunt la vico! cand fac poza postez...

      Comentariu

      • ear1976
        Living Legend
        • 09.aug.2007
        • 1008

        #4
        Postat în original de EL-CO
        Da s-ar putea sa ai dreptate...dar nu am cum sa fac poze acum ca nu le am eu..! Totusi cred ca nu aveau asa ceva, asa sunt la vico! cand fac poza postez...
        pai daca nu au surub trebe sa aiba o clema de presiune...nu e nevoie sa demontezi nimic
        ratzele se trag din camioane

        Comentariu

        • EL-CO
          Incepator
          • 11.sep.2005
          • 33

          #5
          Asa am gandit si eu ...dar nu am reusit nicicum sa fac conductorul sa intre! Poate fac rost de poza si...se vede mai clar ce spun!

          Comentariu

          • ear1976
            Living Legend
            • 09.aug.2007
            • 1008

            #6
            Postat în original de EL-CO
            Asa am gandit si eu ...dar nu am reusit nicicum sa fac conductorul sa intre! Poate fac rost de poza si...se vede mai clar ce spun!
            Pai aia zic, undeva e un clampush pe care tre' sa apesi..dar difera de la model la model...
            ratzele se trag din camioane

            Comentariu

            Procesare...