Canalizare stradala

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • nicolek
    Incepator
    • 15.iun.2008
    • 3

    Canalizare stradala

    buna ziua
    doresc sa aduc canalizarea pe strada,am incercat sa iau legatura cu o echipa specializata pt. intocmirea devizului,dar nu am primit nici un raspuns; stie cineva unde ma pot adresa pt.a gasi o echipa specializata?(nu la primarie)
  • Mircea G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12085

    #2
    In ce tara ? pardon , oras ??? Indiferent ce firma gasiti , tot la primarie ajungeti pt autorizatia de constructie si la politie pt inchiderea strazii pe perioada lucrarii ...e ceva mai complicat .
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • nicolek
      Incepator
      • 15.iun.2008
      • 3

      #3
      Canalizare strada

      Am fost la primarie , este de acord , trebuie sa gasesc o echipa autorizata care sa faca un deviz cu care ma voi duce la primarie. Problema este ca traim in Romania , si pe toate drumurile sunt numai meseriasi ( ceea ce tine de constructia unei case si finisaje ) , tepari , escroci si neseriosi. As spune ca trasatura definitorie a romanului este neseriozitatea. Prin urmare credeti ca gasesc o echipa autorizata care sa sape un canal??

      Comentariu

      • Mircea G
        Living Legend
        • 14.ian.2007
        • 12085

        #4
        In ce oras traiti ? Ce deviz? Dvs trebuie sa contactati o firma care se va ocupa de PROIECT si AUTORIZARE . Ce treaba are primaria cu devizul ?
        Instalatii verificari-revizii gaze

        Comentariu

        Procesare...