Ce parere aveti despre aceasta constructie?

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • tankard
    Incepator
    • 14.oct.2008
    • 2

    Ce parere aveti despre aceasta constructie?

    Buna ziua!

    Pt ca nu am asa de multi bani disponibili, am cautat si am gasit apartamente in acest tip de bloc

    Intrebarea mea este daca merita achizitionat un astfel de tip de apartament, daca este rezistent in timp, daca pot atarna mobila de bucatarie pe acest tip de pereti, daca pot agata in exterior un compresor de aer conditionat pe acesti pereti fara sa ma trezesc ca va cadea cu tot cu bucata de perete.
    Va rog mult spuneti-mi parerea dvs. pt ca nu stiu ce sa fac iar mie personal, afon total in constructii, pretul mi se pare bun!

    Multumesc!
  • VYS
    Living Legend
    • 19.aug.2005
    • 12977

    #2
    Asta e reclama sau ce?
    Eu nu am inteles mare lucru din link.
    VYS Blog DIY

    Comentariu

    • klaus
      Membru Marcant
      • 24.iun.2005
      • 960

      #3
      Re: Ce parere aveti despre aceasta constructie?

      Postat în original de amarad
      Imobilul conţine apartamente (1 cameră, 2 camere, 3 camere). Construcţia este ridicată pe structură metalică cu izolaţii termice şi fonice de înaltă calitate.
      Apartamentele se vor finisa la cheie.
      Acuma, foarte multi zgaraie-norii sunt numai pe structura metalica si nu mi se pare ca ar fi incomozi. Dar e adevarat, eu nu prea am vazut pe zgarie nori aparate de ar conditionat pe perete.
      Asta poate ar trebui sa-i intrebati pe producatori.
      Cumpararea unui apartament nu e ca o cumparare de tricou, daca nu e bun il arunci.
      Se dau bani multi, motiv pentru care clientul e indreptatit sa stie cat mai bine pe ce da banii. Drept urmare, contactati firma sa va dea mai multe detalii.
      Viata e complexa si are multe aspecte...

      Comentariu

      • tankard
        Incepator
        • 14.oct.2008
        • 2

        #4
        Postat în original de VYS
        Asta e reclama sau ce?
        Eu nu am inteles mare lucru din link.
        Reclama la ce??? Era o intrebare, cu trimitere la o oferta concreta a carei caracteristici se puteau vedea prin accesarea acelui site din care se intra (la modul cel mai simplu cu putinta) pentru vizionarea a ce am vrut un raspuns. Mi se pare simplu si clar, drept urmare klaus a si raspuns cu o opinie, pt care ii multumesc.
        Oare de ce ne bagam unii in seama doar pt a arata ca accesam si noi forumul???

        Comentariu

        Procesare...