Manopera electricitate

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Andiandone
    Incepator
    • 18.ian.2009
    • 2

    Manopera electricitate

    Va_si ruga citeva informati va rog cit ma costa o instalatie la o casa noua vila de 300mp p+1 stiu ca la constructi noi pretu se inmulteste cu doi , are vreo 4,5 camere plus la etaj sau cum se calculeaza ....ma poate ajuta cineva???? ceva informatii Multumesc
  • Vinga64
    Incepator
    • 13.iul.2008
    • 68

    #2
    multi iti calculeaza pe "aparat" adica cate intrerupatoare ,prize, cam pe la 30 Ron pe aparat ,dar acuma depinde de la electrician la electrician

    Comentariu

    • raducu_ilie
      Living Legend
      • 10.apr.2008
      • 1043

      #3
      Ar fi bine daca ai gasi cu 30 de ron pe aparat. E un pret cam vechi..adica de prin 2007. Dar...depinde de zona si cum spunea antevorbitorul meu...depinde si de electrician.
      Sanatate maxima si efort minim!

      Comentariu

      • Seni
        Living Legend
        • 05.mar.2006
        • 3481

        #4
        trebuie avut grija sa se respecte si normativele cand pretul este pe aparat ....
        cunosc instalatie facuta cu 40 ron/aparat, fara factura, unde exista 3 circuite (unul iluminat, doua prize)....
        prizele sunt peste 25 la numar!!

        Comentariu

        • DanielF_67
          Membru marcant
          • 22.mar.2007
          • 336

          #5
          Postat în original de raducu_ilie
          Ar fi bine daca ai gasi cu 30 de ron pe aparat. E un pret cam vechi..adica de prin 2007. Dar...depinde de zona si cum spunea ant


          evorbitorul meu...depinde si de electrician.
          chiar mai vechi de 2007...............

          Comentariu

          • floice
            Incepator
            • 10.sep.2007
            • 94

            #6
            Acuma sunt la instalatiile electrice, am contactat 2-3 electricieni. Pretul pe care l-au facut a fost tot pe aparat, 50-70 ron, depinde si cum negociezi. Asta a fost in Decembrie 2008

            Comentariu

            Procesare...