Clasament just scule

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • felishvet
    Incepator
    • 22.sep.2007
    • 98

    Clasament just scule

    hilti, milwaukee, dewalt, aeg, bosch, makita, metabo, hitachi
    restul nu mai conteaza
  • VYS
    Living Legend
    • 19.aug.2005
    • 12977

    #2
    Clasament Just pentru ce anume?

    Ca daca imi iau o scula sa demolez blocul nu e tot una cu a da 3 gauri de 5 ori pe an.

    Si oricat de tari or fi unii, tot nu pot face intreaga gama de produse de tot. Au anumite segmente la care sunt tatici iar pe altele ceva mai slabut.
    VYS Blog DIY

    Comentariu

    • felishvet
      Incepator
      • 22.sep.2007
      • 98

      #3
      aveti perfecta dreptate. era vb de scule electrice profesionale. sunt ff multi care confunda marcile sau afirma lucruri aiurea.EX : hilti no 1 in rotopercutoare, makita in scule cu acumulator, bosch in flexuri, aeg au demolatoarele beton, dewalt circulare de mana si stationare. imi cer scuze ca nu am plasat raspunsul pe la pg 20 unde era un topic de genul.

      Comentariu

      • felishvet
        Incepator
        • 22.sep.2007
        • 98

        #4
        in acel topic era plasata makita ..cam in fata altor marci care au deja traditie. E una sa faci scule cu acc best, dar cu restul segmentelor mai slabut. Exemplele date sunt perfect adevarate { nu se refera la afirmatiile eronate care m-au revoltat putin- B&D (divizie hobby a dewaltului) pus cu bosch in aceeasi cratita, einhell comparat cu skill}. De aceea va cer scuze ca am gresit plasarea mesajului(pus ca mesaj nou in loc de raspuns la topicul scule de la pg 20). As dori deasemeni niste pareri despre milwaukee Kango 545 S. Ma incanta greutatea (6.2 kg), pt diametrele de gaurire maxime pe care le poate executa. Puteti sa-mi dati un sfat; dintre acest model si bosch 7-46 de si dewalt 25600 ce ati alege? Luand in calcul pret, fiabilitate, service?

        Comentariu

        Procesare...