Consultatie instalatie canalizare

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Alina N.
    Incepator
    • 05.dec.2009
    • 6

    Consultatie instalatie canalizare

    Buna ziua
    Din pacate, cu cateva luni in urma, am ramas singura cu o casa in constructie de terminat. Acum am ajuns la partea de canalizare interioara, respectiv apa. Multe lucruri le-am invatat din mers si le-am gandit singura, de nevoie, neputand sa-mi permit echipe care ar fi facut totul fara sa ma doara pe mine capul... Acum am sapat prin casa santurile pt conductele de canalizare, atat cea care duce in camin, cat si cele de la cele 3 bai ( 2 sus, una jos), am pus tevile, fara sa le mufez, doar de proba; As avea nevoie de sfatul unui inginer de instalatii, sa vina sa se uite si sa-mi spuna parerea lui , daca e bine, daca nu... Am adus 2 instalatori,pana acum, dar au fost depasiti de situatie. Precizez ca e vorba de un corp de casa veche care se continua cu un corp nou, ambele mansardate. Ca sa va fie mai usor, vin si va iau de-acasa; casa e imediat cum incepe Sos Chitilei, la Podul Constanta.
    Va multumesc
  • PowerMC
    Administrator
    • 02.mai.2007
    • 2240

    #2
    De ce nu postati niste poze? Incercati apoi sa oferiti mai multe detalii iar colegii de forum va vor spune o parere despre problemele dvs. si sa speram ca rezolvati problema.
    Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

    Community Manager MC

    Comentariu

    • Mircea_G
      Living Legend
      • 14.ian.2007
      • 12200

      #3
      Si eu ma tot plimb de citeva zile pe strada Timisului , in zona ....
      Instalatii verificari-revizii gaze

      Comentariu

      Procesare...