Chiuveta fara gaura de baterie

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • antohebogdan
    Incepator
    • 31.iul.2010
    • 5

    Chiuveta fara gaura de baterie

    Imi trebuie o chiuveta fara gaura de fixare baterie, deoarece aceasta vine montata pe perete. Unde as putea gasi asa ceva?
    In magazine nu prea am gasit, pe net sunt doar niste modele "de lux" la preturi enorme(intr-un loc costa 8000 de lei, o fi fost placata cu aur? :lol ).
  • Mircea G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12085

    #2
    Răspuns la: Chiuveta fara gaura de baterie

    Explorează gama noastră completă de produse, de la măsuțe de toaletă la bucătării moderne complete. Clic aici pentru a găsi produsul IKEA potrivit pentru tine. Explorează online și în magazin astăzi!
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • alone_frank
      Membru
      • 06.feb.2012
      • 138

      #3
      Răspuns la: Chiuveta fara gaura de baterie

      Pentru baie a ajuns un standard "de facto" ca lavoarul/ chiuveta sa aiba gaura pt baterie, deoarece in baterie se inglobeaza sistemul de actinare al dopului.
      La bucutarie nu e cazul.... intre produsele Ikea este o chiveta cred ca din tabla groasa/fonta emailata care s-ar potrivi si in baie... in functie de
      necesitatile designul si spatiul de care dispuneti.

      Comentariu

      • RaduCA
        Living Legend
        • 09.oct.2005
        • 6360

        #4
        Răspuns la: Chiuveta fara gaura de baterie

        Postat în original de antohebogdan
        Imi trebuie o chiuveta fara gaura de fixare baterie, deoarece aceasta vine montata pe perete. Unde as putea gasi asa ceva? [...]
        Dacă totuşi nu găsiţi chiuveta fără gaură care să vă mulţumească, mai aveţi la dispoziţie varianta să alegeţi una cu gaură (dar care vă place), iar gaura o acoperiţi cu un dop tip "ornament".

        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	dop inox ornament chiuveta.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	28,4 KB 
ID:	601400
        De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
        În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

        Comentariu

        • antohebogdan
          Incepator
          • 31.iul.2010
          • 5

          #5
          Răspuns la: Răspuns la: Chiuveta fara gaura de baterie

          Postat în original de RaduCA
          Dacă totuşi nu găsiţi chiuveta fără gaură care să vă mulţumească, mai aveţi la dispoziţie varianta să alegeţi una cu gaură (dar care vă place), iar gaura o acoperiţi cu un dop tip "ornament".

          [ATTACH=CONFIG]64821[/ATTACH]
          Foarte buna ideea, multumesc.

          Comentariu

          Procesare...