Depozit materiale de constructii cu preturi mici

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • ionutfg
    Incepator
    • 04.ian.2012
    • 30

    Depozit materiale de constructii cu preturi mici

    Salutareee! In cateva ore sunt proprietarul unei case batranesti (mai trebuie semnate actele).
    Casa este destul de veche, dar nu se darama. Este din cherpic, iar ca temelie din piatra masiva.
    Faza e in felu urmator: nu dispun de bani foarte multi. Adica nu vreau sa cumpar materiale foarte scumpe sa ma duc la depozitul unde materialele sunt mai scumpe.
    Cam ce depozit as putea folosi pe zona TULCEA-CONSTANTA?
    As avea nevoie in primul rand sa ii fac acoperisul (tabla) si dupa ar urma tencuiala exterioara, tencuiala interioara, rigips, izolatie, gresie, faianta, cos fum.
  • coby
    Living Legend
    • 21.feb.2012
    • 6865

    #2
    Răspuns la: Materiale constructii mai ieftine

    bravo puneti si niste poze va rugam .
    Si din nimicuri poti face ceva bun .

    Comentariu

    • ionutfg
      Incepator
      • 04.ian.2012
      • 30

      #3
      Răspuns la: Materiale constructii mai ieftine

      Astazi o sa ajung acolo sa fac si poze.
      De constructori m-am descurcat destul de bine cred eu.
      O echipa de 10 oameni de la tencuit interior-exterior, turnat interiorul camerelor, acoperis, varuit 10.000 de lei.
      E bine ??

      Comentariu

      • hot
        Membru
        • 12.nov.2010
        • 200

        #4
        Răspuns la: Materiale constructii mai ieftine

        depinde de suprafata
        merg ca melcul cu casa dupa mine

        Comentariu

        • FilipT
          Membru Marcant
          • 15.feb.2009
          • 695

          #5
          Răspuns la: Răspuns la: Materiale constructii mai ieftine

          Postat în original de ionutfg
          Astazi o sa ajung acolo sa fac si poze....De constructori m-am descurcat destul de bine cred eu...O echipa de 10 oameni de la tencuit interior-exterior+turnat interiorul camerelor+acoperis+varuit 10.000 de lei. E bine ??
          10 oameni? Pai se calca pe picioare sau 2 lucreaza, iar restul stau? ))

          Comentariu

          • Admin.MC
            Membru Marcant
            • 05.dec.2005
            • 973

            #6
            Re: Materiale constructii mai ieftine

            Postat în original de ionutfg
            Salutareee! In cateva ore sunt proprietarul unei case batranesti (mai trebuie semnate actele).
            Casa este destul de veche, dar nu se darama. Este din cherpic, iar ca temelie din piatra masiva.
            Faza e in felu urmator: nu dispun de bani foarte multi. Adica nu vreau sa cumpar materiale foarte scumpe sa ma duc la depozitul unde materialele sunt mai scumpe.
            Cam ce depozit as putea folosi pe zona TULCEA-CONSTANTA?
            As avea nevoie in primul rand sa ii fac acoperisul (tabla) si dupa ar urma tencuiala exterioara, tencuiala interioara, rigips, izolatie, gresie, faianta, cos fum.
            Dumneavoastra nu cautati neaparat niste materiale de constructii ieftine, ci mai degraba un depozit cu preturi bune. Asadar, am modificat denumirea topicului.

            Faceti poze cu casa si cu evolutia lucrarilor si deschideti un nou topic pe forum ca sa vedem cum decurg lucrarile.

            Comentariu

            Procesare...