Tipul de tigla cel mai bun

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Mavrodin
    Incepator
    • 21.aug.2006
    • 2

    Tipul de tigla cel mai bun

    Sunt in dubii in ceea ce priveste acoperirea casei. Nu stiu ce sa aleg intre Ceramica Iasi si Elpreco Craiova sau Bramac. Ce-mi recomandati?
    Personal optez pentru Ceramica Iasi - model Olanda.
    Astept parerile d-voastra Multumesc
  • ihtiandro2001
    Incepator
    • 21.aug.2006
    • 3

    #2
    ES...
    Societatea noastra are placerea de a va prezenta

    - MESAJ MODIFICAT DE ADMINISTRATOR -

    Comentariu

    • VYS
      Living Legend
      • 19.aug.2005
      • 12977

      #3
      Uau ! Ce de publicitate?

      Eu merg pe mana localnicilor din Craiova - Elpreco.
      VYS Blog DIY

      Comentariu

      • Marina Popa
        Membru
        • 23.feb.2006
        • 173

        #4
        tigla

        Eu merg pe Bramac Am astfel de tigla de 5 ani ,e garantata 50 de ani cu termen de utilizare de 100 de ani. Am 4 tone de tigle solzi pe acoperis si dupa vinturile si furtunile care au fost a ramas neclintita Intrebati in opinia mea pe cei care au tipul de tigle din care vreti sa alegeti sa va spuna parerea lor Un cunoscut de al meu s-a pus o tigla autohtona prin 1999 si a schimbat-o acum din motive de calitate -intre timp si producatorii nostri au capatat experienta deci e bine sa aflati parerea utilizatorilor in primul rind si apoi a celorlati Fiecare tigla si tip de acoperis are avantaje sau/si dezavantaje Succes in alegere!

        Comentariu

        • kingBuli
          Membru
          • 06.iun.2006
          • 143

          #5
          Tigla Bramac are garantie 30 de ani. Cea de la Elpreco are 50 de ani . Daca veti un acoperis de calitate dar cu 25% mai ieftin mergeti pe elpreco. Ca sa va convingeti puteti cere oferte comparative. Veti constata cele de mai sus.
          Bafta

          Comentariu

          Procesare...