iluminare

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • paula costina
    Incepator
    • 18.mar.2007
    • 1

    iluminare

    ma intereseaza ce obiecte de iluminat as putea sa imi iau, intr-un living ce contine: canapea din material textil alb-crem, mobilier (masuta, suporturi perete, comoda tv) wenge, gresie gri si semineu alb. toate tinand cont de faptul ca am spatiu deschis (cu masa din dining de 8 persoane, culoare wenge suprafata sticla opaca) si bucatarie americana din nou wenge
    multumesc pt orice raspuns
  • Consultant electrice
    Moderator
    • 08.nov.2005
    • 3240

    #2
    In aceasta sectiune a forumului ne ocupam mai mult de partea tehnica a problemei dumneavoastra, de legaturi electrice, de puterea surselor de iluminat.
    Trebuie sa alegeti o lampa pe gustul dumneavoastra, care sa va dea posibilitatea sa luminati corect spatiul respectiv si eventual mai puteti completa cu un lampadar sau alte surse de iluminat mai deosebite.
    Curentul nu iarta!

    Comentariu

    • robertforo
      Incepator
      • 19.mar.2007
      • 1

      #3
      Daca nu ai rezolvat problema cu corpurile de iluminat te pot ajuta foarte usor.
      Am o colectie unicat prelucrate manual din diferite materiale:lemn,aluminiu sidefat,piele,strasuri,swarowsky,textile,blanuri,h artie din orez,plexiglas,flori naturale presate la cal,fluturi naturali presati la cald,frunze presate sau personalizate cu imagini din casa dv sau chiar cu cineva drag .Modele mele sunt fabricaten numar limitat sau chiar unicat dupa culorile si materialele folosite la amenajarea interiorului vostru.Contactati-ma la adresa mea de mail sau pe messenger si va arat imagini din colectia mea.Cu stima robert
      Fișiere Atașate
      Ai nevoie de un corp de iluminat UNICAT?

      Comentariu

      Procesare...