Debitare PAL in Craiova

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • catalinalex73
    Incepator
    • 02.nov.2008
    • 1

    Debitare PAL in Craiova

    Stie cineva unde pot debita o placa de PAL in Craiova? M-am interesat la Praktiker si placa + debitare ajunge undeva la 280 RON. La Arabesque se vand doar placile, undeva la aprox. 170 RON, dar nu fac debitari. Stie cineva un alt loc din Craiova unde pot sa fac taieturi in PAL?
  • aura62
    Incepator
    • 04.mai.2007
    • 79

    #2
    Da, vezi mp.

    Comentariu

    • nemarc08
      Incepator
      • 06.sep.2007
      • 22

      #3
      Răspuns la: Debitare PAL in Craiova...

      Postat în original de aura62
      Da, vezi mp.
      Si totusi, in afara de Metalcom, care ar mai fi acele firme ce debiteaza PAL?

      Comentariu

      • VYS
        Living Legend
        • 19.aug.2005
        • 12977

        #4
        Răspuns la: Debitare PAL in Craiova

        Magazinele de bricolaj... Leroy Merlin, Baumax, Praktiker si mai nou Arabesque.
        VYS Blog DIY

        Comentariu

        • nemarc08
          Incepator
          • 06.sep.2007
          • 22

          #5
          Răspuns la: Debitare PAL in Craiova

          Postat în original de VYS
          Magazinele de bricolaj... Leroy Merlin, Baumax, Praktiker si mai nou Arabesque.
          Scuze pentru intarziere !
          Multumesc pentru raspuns,VYS !
          Baumax si Praktiker debiteaza cand vor ei sau cand le merge Instalatia, iar Leroy merlin nu are aceleasi standarde, ca dimensiune pentru placile mari de PAL ( 2800 x 2070 mm); si de fiecare data trebuie sa merg la ei de doua ori , o data sa vad dimensiunile colii pentru a le putea introduce in programul de optimizare si a doua oara pentru a face debitarea.
          Deocamdata la Craiova nu este Wood Arabesque ca sa debiteze PAL ( asa a fost raspunsul celor de la ei de la suport tehnic).
          Deci de baza ramane Metalcom-ul .

          Comentariu

          • VYS
            Living Legend
            • 19.aug.2005
            • 12977

            #6
            Răspuns la: Debitare PAL in Craiova

            Eu cand am trecut zilele trecute la ei, se discuta de acest serviciu si este prezentat si in revista lor publicitara. Nu este in magazin ci in dreapta lui, usa separata. Alte amanunte nu stiu dar merita incercat. Mai sunt si altii, nu ii stiu acum dar daca vrei ma interesez.
            VYS Blog DIY

            Comentariu

            • winersmob
              Incepator
              • 19.dec.2017
              • 1

              #7
              Răspuns la: Răspuns la: Debitare PAL in Craiova

              winers mob : debitare , cantuire pal si mdf , mobila la comanda . Adresa str Sararilor nr 31 in incinta Comat Dolj . Termen de executie 3-4 zile. Furnizori EGGER Kronospan Castamon Trady

              Comentariu

              Procesare...