Einhell BH G 726Global sau Einhell BBH 920

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Gelula
    Incepator
    • 13.feb.2008
    • 12

    Einhell BH G 726Global sau Einhell BBH 920

    Daca stie cineva ceva bun sau rau despre cele doua rotopercutoare de la Einhell.> BH G 726 Global ,culoare gri 750 w doua comutatoare de functii ,una sus si alta jos si BBH 920 Bavaria, culare galben ,un comutator lateral pt functii,920w .Ambeele au cele trei functii. Va rog daca cineva stie ceva bun sau rau de cele doua scule sa/mi comunice si mie.Ce diferenta este intre Einhell Global si Einhell Bavaria?Ambele se gasesc in Praktiker la 219 roni. Gelula
    Gelula
  • popsi
    Membru
    • 04.ian.2008
    • 167

    #2
    Eu folosesc un Einhell galben cu care am facut rigips,am malaxat,am spart(mai putin).Il am de 1 an si dupa mine si-a scos banii.Eu asa judec.Einhell gri n-am folosit aici,dar in Italia rigipsul il faceam cu Einhell filetanta cu acumulator si bormasina mica de 500 w gri.Sunt produse fiabile pt. cat costa.Acum ca filetanta folosesc un Einhell galben de 500 w si face treaba.Am si flex mic si mare tot galbene,dar daca erau gri tot le cumparam pt. cat costa.Daca stii sa le folosesti optim scoti imediat banii pe ele asa ca nu conteaza culoarea dupa mine.

    Comentariu

    • chimera
      Incepator
      • 21.feb.2008
      • 1

      #3
      Folosesc Einhell galben 920 si pot sa spun ca merge mai bine decat ma asteptam - cum a spus si popsi, face toti banii (care-i dai pe el). L-am incercat mai mult in propriul sopron, amenajari proprii, insa nu l-am menajat deloc si a mers fain.
      - Ce facea Manole cand o zidea pe Ana?
      - Bodybuilding...

      Comentariu

      Procesare...