Logare automata

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Negulescu Corneliu
    Membru Marcant
    • 27.iun.2004
    • 850

    #16
    Ha, ce poanta, o cifra nu este considerata mesaj !
    Versiunea 8 .
    Daca nu va edificati pe site-ul ANPC, un PM si, daca stiu si pot, va informez cu draga inima !

    Comentariu

    • Mircea G
      Living Legend
      • 14.ian.2007
      • 12085

      #17
      Postat în original de Negulescu Corneliu
      IE
      ...nici mamaia nu foloseste IE ! majoritatea site-urilor sint optimizate pt Mozilla ...
      Instalatii verificari-revizii gaze

      Comentariu

      • Negulescu Corneliu
        Membru Marcant
        • 27.iun.2004
        • 850

        #18
        Postat în original de Mircea G
        ...nici mamaia nu foloseste IE !
        Am mai intalnit dispretul asta suveran pentru IE. Chiar nu stiu carui fapt se datoreaza. M-am jucat si eu cu alte browsere si nu le-am gasit asa de breze ! Aaaa, sa nu uit, mamaia mea il foloseste ! Si eu !
        Daca nu va edificati pe site-ul ANPC, un PM si, daca stiu si pot, va informez cu draga inima !

        Comentariu

        • Admin.MC
          Membru Marcant
          • 05.dec.2005
          • 974

          #19
          Ok, ar putea avea legatura cu setarile de la browsing history si de la AutoComplete, insa nu are logica cat timp pe un alt forum totul functioneaza normal, iar eu, acum, m-am logat automat pe MC folosind IE 8.

          Comentariu

          • Negulescu Corneliu
            Membru Marcant
            • 27.iun.2004
            • 850

            #20
            Postat în original de Negulescu Corneliu
            ... ma voi autentifica paaana la sfarsitul vietii...
            Nu nenica ! Minuneeee ! Fara Adrian ! Ma autentific automat de azi ! Fara sa fac NIMIC !
            Dar acum am alta problema : apare, putin spus sacaitor, reclama aia cu asigaz de m-a rupt, pana scap de ea turbez. Dl. admin, faceti ceva !
            Daca nu va edificati pe site-ul ANPC, un PM si, daca stiu si pot, va informez cu draga inima !

            Comentariu

            • Negulescu Corneliu
              Membru Marcant
              • 27.iun.2004
              • 850

              #21
              Cu Asigaz viata devine mai complicata, ca nu poti scapa de el in reclame !
              Tocmai cand scapasem de cosmarul autentificarii !
              Daca nu va edificati pe site-ul ANPC, un PM si, daca stiu si pot, va informez cu draga inima !

              Comentariu

              • Admin.MC
                Membru Marcant
                • 05.dec.2005
                • 974

                #22
                Are limitare de frecventa 2 views/session, prin urmare nu cred ca este intruziv, cu atat mai mult cu cat este situat in footer.

                Comentariu

                • Negulescu Corneliu
                  Membru Marcant
                  • 27.iun.2004
                  • 850

                  #23
                  Nu e intruziv, dar e obsesiv ! Si haleste sanatos din footer ! Macar sa dea cu banu ca lumea daca tot e ca ciulinu ! Io sunt fericit ca ma autentific automat !
                  Daca nu va edificati pe site-ul ANPC, un PM si, daca stiu si pot, va informez cu draga inima !

                  Comentariu

                  Procesare...