Proiecte

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • pit82us
    Incepator
    • 30.iun.2005
    • 24

    Proiecte

    As dori daca se poate, o rubrica speciala legata de proiecte .
    Foarte multi utilizatori vor sa construiasca o casa noua si au nevoie de informatii legate de proiecte , autorizati ....

    Multumesc.
    Mester Manole
    ( in devenire )
  • Admin.MC
    Membru Marcant
    • 05.dec.2005
    • 974

    #2
    Momentan, proiectul MisiuneaCasa nu include si ramura de care mentionati dumneavoastra, probabil in viitorul apropiat vom putea da sfaturi si pentru aceia dintre dumneavoastra care sunteti interesati strict de proiecte.

    Comentariu

    • adjudeanu
      Incepator
      • 14.ian.2008
      • 16

      #3
      Ar fi foarte interesant ca utilizatorii forumului sa puna la bataie propriile creatii eu spre exemplu as avea ceva de zis bineinteles creatii proprii...daca vor fi cereri cu placere

      Comentariu

      • Maestrul Max
        Living Legend
        • 28.iul.2006
        • 6920

        #4
        Postat în original de adjudeanu
        Ar fi foarte interesant ca utilizatorii forumului sa puna la bataie propriile creatii eu spre exemplu as avea ceva de zis bineinteles creatii proprii...daca vor fi cereri cu placere
        Foarte, foarte slabut, de 1000 ori mai bine aici.
        Cu stima.

        Comentariu

        • adjudeanu
          Incepator
          • 14.ian.2008
          • 16

          #5
          Foarte, foarte slabut, de 1000 ori mai bine aici.
          Scuzati-ma nu am inteles bine ,mai bine de 1000 ori aici,unde?

          Comentariu

          • PowerMC
            Administrator
            • 02.mai.2007
            • 2210

            #6
            Postat în original de adjudeanu
            Ar fi foarte interesant ca utilizatorii forumului sa puna la bataie propriile creatii eu spre exemplu as avea ceva de zis bineinteles creatii proprii...daca vor fi cereri cu placere
            NU stiu daca sunteti la curent insa daca aveti anumite creatii, in afara postarii pe forumul Misiuena Casa, puteti accesa www.mctv.ro unde exista posibilitatea de a impartasi tuturor din experienta dvs. - discutam de materiale video.
            Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

            Community Manager MC

            Comentariu

            • adjudeanu
              Incepator
              • 14.ian.2008
              • 16

              #7
              Postat în original de - discutam de materiale video
              .
              Materiale video la momentul asta nu am nimic al meu eu voi vizita site-ul recomandat de dv.sa vedem despre ce-i vorba iar daca se poate face un documentar asa comparativ intre cum se construieste la noi si cum se construieste in alte tari ...ar fi interesant nu?Nu vreau sa spun ca suntem mai slabi ....toate tarile au un specific al lor ,nemtii au unul,grecii un altul,italienii altul samd.vreau numai o comparatie a tehnologiilor ,a timpilor de lucru ,a costurilor ,modul si costul proiectelor .Se poate face bineinteles cu mijloacele proprii ca simpla discutie fara pretentii academice.EU NU SUNT PROIECTANT sunt un simplu constructor care-mi place si sa desenez de mana sau cu ajutorl cp-ului case asa ca pasionat

              Comentariu

              Procesare...