Firma montare tabla Lindab

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • razvan voicu
    Membru Marcant
    • 30.iun.2008
    • 802

    #16
    pai daca la timisoara se monteaza cu 10 e/mp atunci ma mut si eu la timisoara !!!
    cum naiba sa se monteze cu 10 euro/mp doar nu era vreo biserica !!!!
    Daca credeti ca semnarea unui contract cu o firma specializata in acoperisuri este in lucru scump, ar trebui sa vedeti cat de mult va poate costa angajarea unor amatori !!!

    Comentariu

    • Nestor
      Incepator
      • 11.mar.2007
      • 36

      #17
      Bine, rectific! Nu mi-au cerut 10 euro pe mp, ci 350.000 lei vechi! Si lucrau cu tabla Megaprofil, pe care o si comercializau, de altfel.
      Si uite asa, am luat hotararea sa ma ocup personal, ajutat de inca un prieten si de vreo 2 mosi de 70 de ani, de montarea tablei pe acoperisul renovat al casei parintilor (asta, ca sa experimentezi pe casa altuia ). Am terminat jumatate si sper ca pana la sfarsitul saptamanii sa termin si cealalta parte. Ma cam ingrijoreaza zona cosurilor (sunt 3), dar o rezolv eu si pe asta. Contez, bineinteles, si pe ajutorul forumistilor!

      Comentariu

      • Nestor
        Incepator
        • 11.mar.2007
        • 36

        #18
        Razvan Voicu mi-a promis o documentatie in legatura cu cosul de fum. Sper sa-o primesc in timp util. Multumesc!

        Comentariu

        • RaduCA
          Living Legend
          • 09.oct.2005
          • 6360

          #19
          @ razvan voicu: Şi eu v-am trimis în MP adresa de mail pentru prezentarea în PowerPoint.
          De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
          În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

          Comentariu

          • razvan voicu
            Membru Marcant
            • 30.iun.2008
            • 802

            #20
            sper ca a ajuns acel fisier.
            imi cer scuze pentru intarziere dar nu am fost in buc.
            sper sa va foloseasca.
            Daca credeti ca semnarea unui contract cu o firma specializata in acoperisuri este in lucru scump, ar trebui sa vedeti cat de mult va poate costa angajarea unor amatori !!!

            Comentariu

            • PowerMC
              Administrator
              • 02.mai.2007
              • 2210

              #21
              Credeti ca este posibil sa prezentati membrilor forumului partile importante prezentate in respectivul fisier?
              Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

              Community Manager MC

              Comentariu

              Procesare...