Coltar in dormitor !?

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Nicu_20
    Incepator
    • 18.ian.2008
    • 32

    Coltar in dormitor !?

    Pentru inceput sper ca postai unde trebuie , e prima oara cand intru in sectiunea de mobilier
    Doresc sa pun un coltar( in loc de pat in dormitor) !? pareri ceva , a mai pus cineva asa ceva , nu prea vad rostul sa pun ditamai patul , in ziua de astazi tot spatiul trebuie folosit , nu prea multi isi mai permit sa lase fiecare camera cum e
    Vreau sa pun colar , sifonierul il las in pace iau ceva cu oglinzi etc... dar vreau sa stiu cum da un colar in dormitor !?
  • DIY
    Living Legend
    • 07.sep.2007
    • 1740

    #2
    Re: Coltar in dormitor !?

    Postat în original de Nicu_20
    Pentru inceput sper ca postai unde trebuie , e prima oara cand intru in sectiunea de mobilier
    Doresc sa pun un coltar( in loc de pat in dormitor) !? pareri ceva , a mai pus cineva asa ceva , nu prea vad rostul sa pun ditamai patul , in ziua de astazi tot spatiul trebuie folosit , nu prea multi isi mai permit sa lase fiecare camera cum e
    Vreau sa pun colar , sifonierul il las in pace iau ceva cu oglinzi etc... dar vreau sa stiu cum da un colar in dormitor !?
    De aratat s-ar putea sa arate bine; asta-i chestie de gust personal. Problema este ca, daca foloseste coltarului la dormit in mod constant, in cel mai scurt timp somnul va deveni un ... cosmar.

    Din pacate, din cite solutii multifunctionale am vazut si/sau folosit la viata mea, singurele cu adevarat viabile s-au dovedit paturile ascunse - cu saltea normala - si canapelele extensibile. Cind spun canapele extensibile, ma refer la cele tip vechi, cu saltea pe arcuri nu cu burete.
    Parerea mea ...

    Comentariu

    • Seni
      Living Legend
      • 05.mar.2006
      • 3481

      #3
      daca tii sa ai spatiu, patul ascuns este cel mai indicat..
      ziua il ridici si arata exact ca un sifonier!!

      Comentariu

      • Nicu_20
        Incepator
        • 18.ian.2008
        • 32

        #4
        DIY- M-am gandit si eu la canapea extensibila ( si chiar am fost sa vad cateva pe viu ) ce aveau pe stoc erau cam mici ( adica pe romaneste nu prea intram cu tot cu picioare in el ) dar e o ideie super buna , tot lafel ma uitam si eu sa fie ceva mai moale , buretele mi-sa parut prea tare la ele deaia nu le-am inclus totusi trebuie gandita treaba ca doar o sa dorm cateva ore bune in el plus stat ziua in el
        seni- varianta cu pat ascuns nu merge , ar sta inca un lucru in camera si cand ar fi strans s-ar vedea cam urat
        Trebuie ceva canapea/coltar ( sa aibe rol funtional tot timpul ) si ziua ca o sa stau cu laptopul in el sa nu imi frang carca la birou si seara sa pot dormi in el fara sa fie canapele cum am vazut cu mijlocul bombat care sari din ele dar de daca e canapea seara o intind ca nu sunt asa de lenes sa ma culc cu ea inchisa
        Sa vad zilele astea sa trec pe la ceva firme de mobila sa vad ce modele de coltare /canapele fac si sa vad cat ma costa sa fac ceva la comanda pe dimensiunile mele ca ce coltare am vazut pe stoc foarte mari
        Mc mult pentru sfaturi

        Comentariu

        Procesare...