Centrale termice

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • flotouran95
    Incepator
    • 12.iun.2008
    • 15

    Centrale termice

    Va salut cu respect si tin sa va multumesc multora dintre voi pentru multele sfaturi primite de la voi.As avea iar nevoie de sfatul vostru,la un apartament de 70mp2 ce parere aveti de o centrala temica 24kw de la viessmann model Vitopend 100,s-au daca puteti sa imi dati alte sugesti pentru centrale as fi mai mult decat multumit Cu respect
  • crinaelena
    Living Legend
    • 11.sep.2007
    • 1596

    #2
    nu-i un model grozav,e facut pentru toate buzunarele,asta inseamna componente de o mai slaba calitate.
    gama Baxi/Westen se comporta f. bine,de buna calitate.

    Comentariu

    • flotouran95
      Incepator
      • 12.iun.2008
      • 15

      #3
      Multumesc pentru promptitudinea dvs ati putea sa imi dati mai multe detali despre aceasta gama. Multumesc.Cu respect

      Comentariu

      • crinaelena
        Living Legend
        • 11.sep.2007
        • 1596

        #4
        gama e f. reusita,circuit hidraulic simplu,turbina de debit ptr.apa calda menajera,care face o buna corelare intre debit si marimea flacarii(asta garanteaza un bun control al temperaturii la iesire),fara componente din plastic,ultrasilentioase,garantie la absolut toate componentele timp de 8 ani.
        altceva,ce sa mai faca ?....nu spala si nu calca rufe.....de 4 ani de cind a iesit gama asta noua, f. putine interventii in service.

        Comentariu

        • flotouran95
          Incepator
          • 12.iun.2008
          • 15

          #5
          Ati putea sa imi spuneti dintre westen pulsar si baxi eco 3 care primeaza?Multumesc.Cu respect

          Comentariu

          • crinaelena
            Living Legend
            • 11.sep.2007
            • 1596

            #6
            Postat în original de flotouran95
            Ati putea sa imi spuneti dintre westen pulsar si baxi eco 3 care primeaza?Multumesc.Cu respect
            sint identice,alta hainuta,doar atit....Eco 3 Compact e mai scumpa si are 8 ani garantie,diferenta de pret nu-i mare ptr. cei 5 ani in plus de garantie.

            Comentariu

            Procesare...