Instalare automatizari

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • security22
    Incepator
    • 25.feb.2009
    • 15

    Instalare automatizari

    Instalari automatizari pentru porti si garaje la preturi avantajoase.
    Sisteme de Securitate/ Instalatii electrice
  • roscatraian
    Membru marcant
    • 15.feb.2009
    • 304

    #2
    Pici la tanc. Tocmai am pierdut o telecomanda de la poarta si nu mai gasesc numarul de contact al furnizorului initial. Spune de unde fac rost de doua telecomenzi pentru automatizare porti batante Genius JA574 - ii spuneTE 433, lucreaza pe 433,92MHz +/- 100KHz. Si cred ca mai am pe cineva interesat!

    Comentariu

    • DM7
      Membru
      • 13.apr.2006
      • 290

      #3
      Siguranta ambientala?...

      Comentariu

      • security22
        Incepator
        • 25.feb.2009
        • 15

        #4
        Postat în original de roscatraian
        Pici la tanc. Tocmai am pierdut o telecomanda de la poarta si nu mai gasesc numarul de contact al furnizorului initial. Spune de unde fac rost de doua telecomenzi pentru automatizare porti batante Genius JA574 - ii spuneTE 433, lucreaza pe 433,92MHz +/- 100KHz. Si cred ca mai am pe cineva interesat!
        Pai telecomenzi poti face rost de la cel care importa Genius in romania Gerom International plus ca trebuie invatate pe poarta respectiva.
        Sau alt sfat in caz ca acestea sunt scumpe incearca cu un modul cu un canal radio la care ai deja doua telecomenzi si il conectezi la INPUT-ul pas cu pas. Succes.
        Sisteme de Securitate/ Instalatii electrice

        Comentariu

        • lucianraducanu
          Membru
          • 27.iun.2006
          • 138

          #5
          Cat consta instalarea unei usi de garaj sectionale 3000/2125 automatizata? Pentru a beneficia de garantie de la vanzator este nevoie si de factura.

          Comentariu

          • Admin.MC
            Membru Marcant
            • 05.dec.2005
            • 974

            #6
            Va rog sa cititi cu mare atentie regulamentul acestei sectiuni!

            Comentariu

            Procesare...