Stergere cont si mesaje

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Mircea_G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12202

    #16
    Răspuns la: Stergere cont

    Postat în original de carlozdre
    Nu mai locuiesc in tara de foarte multi ani, nu mai am treaba cu Romania, cu atat mai mult cu Misiunea Casa.......... Sau sa imi spuneti cum dracului o fac eu cu mana mea?
    ....si atunci de ce va freaca prezenta unui cont pe forum ? Credeti ca veti putea sterge originea dvs , urma brinzei cu mamaliga din coltul gurii si de pe piept sau urma de verdeata de pe buci de la stersul cu frunze de brusture ????
    Daca ati uitat expresia romaneasca cu " lucrul manual ", incercati sa o faceti singur folosind un site de profil care de regula se termina in XXX...... si nu va mai laudati ca asta va place si va caracterizeaza .
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • spik1
      Living Legend
      • 20.apr.2012
      • 2343

      #17
      Răspuns la: Răspuns la: Stergere cont

      Postat în original de Mircea G
      ....si atunci de ce va freaca prezenta unui cont pe forum ? Credeti ca veti putea sterge originea dvs , urma brinzei cu mamaliga din coltul gurii si de pe piept sau urma de verdeata de pe buci de la stersul cu frunze de brusture ????
      Daca ati uitat expresia romaneasca cu " lucrul manual ", incercati sa o faceti singur folosind un site de profil care de regula se termina in XXX...... si nu va mai laudati ca asta va place si va caracterizeaza .
      Excelent raspuns !

      Comentariu

      • hot
        Membru
        • 12.nov.2010
        • 200

        #18
        Răspuns la: Stergere cont

        Eu zic sa treceti postarea la rubrica glume ....la 3 posturi ale lui ...
        merg ca melcul cu casa dupa mine

        Comentariu

        • Mircea_G
          Living Legend
          • 14.ian.2007
          • 12202

          #19
          Răspuns la: Stergere cont

          Postat în original de hot
          Eu zic sa treceti postarea la rubrica glume ....la 3 posturi ale lui ...
          Nu este o gluma ci tristul adevar . Ce reactie poti avea in fata unuia care plecat din tara se ca..ca pe ea si se leapada ca de o boala grea ????
          Instalatii verificari-revizii gaze

          Comentariu

          • nicu78
            Living Legend
            • 25.mar.2010
            • 1191

            #20
            Răspuns la: Stergere cont

            ............eiiiiii o fi fost omul nervos ...si eu am fost acasa de curind , am stat 3 saptamini si am avut numai probleme .....politisti corupti, judecatori corupti...nu va mai spun ce era la gura mea...dar ma abtin sa spun cuvinte urite...siii tot asa zic ca numai vin in tara niciodata ...dar cum sa nu viii , cind acolo mam nascut ...asta eeeeeee mergem mai departe ....cu acest sistem..

            Comentariu

            • hot
              Membru
              • 12.nov.2010
              • 200

              #21
              Răspuns la: Stergere cont

              Sa inteleg ca ai avut probleme numai cu justitia...sa fi vazut daca ajungeai un pic pe la spital,primarie.
              Mircea eu faceam referire la gluma lui nu a ta,ca la asa multa activitate pe forum(3 posturi din care unul asta de aici)el mai vrea si stergerea contului.
              merg ca melcul cu casa dupa mine

              Comentariu

              • PowerMC
                Administrator
                • 02.mai.2007
                • 2237

                #22
                Răspuns la: Stergere cont

                Postat în original de carlozdre
                Nu mai locuiesc in tara de foarte multi ani, nu mai am treaba cu Romania, cu atat mai mult cu Misiunea Casa.
                Asadar, v-as ruga frumos sa imi stergeti contul? Sau sa imi spuneti cum dracului o fac eu cu mana mea?Multumesc.
                Conturile nu se sterg la cererea utilizatorilor, asa cum scrie si in mesajele anterioare.

                Postat în original de Mircea G
                ....si atunci de ce va freaca prezenta unui cont pe forum ? Credeti ca veti putea sterge originea dvs , urma brinzei ...
                Va rog sa controlam reactiile, nu dorim sa degenereze discutia. Discutand dincolo de patriotism si alte chestiuni legate de subiect, orice este liber sa-si schimbe cetatenia si sa se lepede de ce doreste, doar din acesta cauza exista si ATEI. Ne place sau nu, suntlucruri ce exista, indiferent ca vrem sa le incurajam sau nu.
                Tot ce doresc este putina toleranta, restul nu l-as mai comenta.
                Multumesc.
                Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

                Community Manager MC

                Comentariu

                • Mircea_G
                  Living Legend
                  • 14.ian.2007
                  • 12202

                  #23
                  Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                  Eu zic ca au fost destul de controlate fata de " tonul " cerintei .
                  Din pacate ce spuneti dvs nu este adevarat . Nu poti sa-ti renegi originea , este ca si cum ti-ai scuipa mama in ochi .
                  De regula asemenea reactii negative fata de tara de origine o au cei vai de capul lor care au gasit in sfirsit " afara " o bucata de covrig mai proaspata ( din fericire covrigul este mic si in curind vor ramine cu gaura )... Oamenii cu cultura si educatie isi iubesc tara asa cum este ea si se intorc cu drag aici .
                  Nu este vorba de patriotism , m-am simtit jignit de postarea domnului .
                  Daca dvs spuneti sa-mi corectez tonul , ok , ma opresc aici .....
                  .........
                  multa lume sensibila
                  Instalatii verificari-revizii gaze

                  Comentariu

                  • RaduCA
                    Living Legend
                    • 09.oct.2005
                    • 6452

                    #24
                    Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                    Mircea... nu ţara este problema, ci locuitorii ei (sau măcar majoritatea lor).
                    De unde crezi că vine vorba aia: "frumoasă ţară, păcat că-i locuită!"?
                    De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
                    În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

                    Comentariu

                    • nicu78
                      Living Legend
                      • 25.mar.2010
                      • 1191

                      #25
                      Răspuns la: Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                      Postat în original de RaduCA
                      Mircea... nu ţara este problema, ci locuitorii ei (sau măcar majoritatea lor).
                      De unde crezi că vine vorba aia: "frumoasă ţară, păcat că-i locuită!"?
                      ...................

                      Corect , asa este RADUCA...

                      Comentariu

                      • carlozdre
                        Incepator
                        • 20.sep.2006
                        • 5

                        #26
                        Răspuns la: Răspuns la: Stergere cont

                        Hmm, asta e exact genul de motive pt care imi e rusine ca sunt Roman. Mi-e sila, mi-e scarba, si daca as putea mi-as sterge toate memoriile ce ma leaga de Romania. Mircea, vezi-ti de ale tale, ca nu ai mancat din aceeasi troaca cu mine. Asa suntem noi, ne dam 'betmeni' sub protectia anonimatului, sunt convins ca nu ai avea caderea sa mi te adresezi in aceeasi maniera, de-am fi fost fata in fata.

                        Multumesc de raspuns PowerMC. Primesc newsletters de la voi de ani, si desi dau unsubscribe de fiecare data, si-mi zice ca a mers, primesc din nou; trebuie sa aiba legatura cu contul meu de pe forumul asta, asta fiind motivul cererii mele; se poate face altceva, te rog? Sunt efectiv exasperat si am scris nenumarate mesaje inapoi, fara raspuns.

                        Multumesc.
                        Ultima editare de carlozdre; 15.dec.2012, 21:13. Motiv: spelling

                        Comentariu

                        • Mircea_G
                          Living Legend
                          • 14.ian.2007
                          • 12202

                          #27
                          Răspuns la: Răspuns la: Stergere cont

                          Postat în original de carlozdre
                          ..........Mircea, vezi-ti de ale tale, ca nu ai mancat din aceeasi troaca cu mine. Asa suntem noi, ne dam 'betmeni' sub protectia anonimatului, sunt convins ca nu ai avea caderea sa mi te adresezi in aceeasi maniera, de-am fi fost fata in fata.........
                          Stimate domn , din fericire eu n-am mincat din troaca dvs si nici nu ma pasioneaza . Daca dvs folositi troaca ...spune tot !
                          Ultima editare de PowerMC; 16.dec.2012, 12:25. Motiv: eliminare pasaj tendentios
                          Instalatii verificari-revizii gaze

                          Comentariu

                          • doru_marciuc
                            Living Legend
                            Expert amenajari
                            • 01.oct.2012
                            • 1415

                            #28
                            Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                            Vioaie discutia ...Eu sunt disperat ca sunt roman , dar cred ca este o stare trecatoare ...

                            Comentariu

                            • hot
                              Membru
                              • 12.nov.2010
                              • 200

                              #29
                              Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                              Carlos daca vrei sa nu mai ai probleme cu primirea mesajelor e destul o singura data sa dai spam la mesajul primit si gata s/a rezolvat.
                              Ultima editare de PowerMC; 16.dec.2012, 12:26. Motiv: eliminare pasaj tendentios
                              merg ca melcul cu casa dupa mine

                              Comentariu

                              • spik1
                                Living Legend
                                • 20.apr.2012
                                • 2343

                                #30
                                Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                                Hmm, asta e exact genul de motive pt care imi e rusine ca sunt Roman. Mi-e sila, mi-e scarba, si daca as putea mi-as sterge toate memoriile ce ma leaga de Romania
                                Domnule, imi permiteti sa va spun asa, dumneavoastra suferiti de sindromul "Raducioiu" muuult agravat ! Ca si majoritatii romanilor imi este jena ca v-ati nascut roman !

                                Comentariu

                                Procesare...