Stergere cont si mesaje

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Admin.MC
    Membru Marcant
    • 05.dec.2005
    • 973

    #31
    Răspuns la: Răspuns la: Stergere cont

    Postat în original de carlozdre
    Hmm, asta e exact genul de motive pt care imi e rusine ca sunt Roman. Mi-e sila, mi-e scarba, si daca as putea mi-as sterge toate memoriile ce ma leaga de Romania. Mircea, vezi-ti de ale tale, ca nu ai mancat din aceeasi troaca cu mine. Asa suntem noi, ne dam 'betmeni' sub protectia anonimatului, sunt convins ca nu ai avea caderea sa mi te adresezi in aceeasi maniera, de-am fi fost fata in fata.

    Multumesc de raspuns PowerMC. Primesc newsletters de la voi de ani, si desi dau unsubscribe de fiecare data, si-mi zice ca a mers, primesc din nou; trebuie sa aiba legatura cu contul meu de pe forumul asta, asta fiind motivul cererii mele; se poate face altceva, te rog? Sunt efectiv exasperat si am scris nenumarate mesaje inapoi, fara raspuns.

    Multumesc.
    Daca ati dat unsubscribe nu vad cum ati mai fi putut primi newsletterul. Trimiteti-mi pm cu adresa de email pe care primiti newsletterul si o sa verific.

    In ceea ce priveste cealalta problema, cea cu originea, nu cred ca va putem ajuta noi.

    Comentariu

    • carlozdre
      Incepator
      • 20.sep.2006
      • 5

      #32
      Răspuns la: Stergere cont si mesaje

      Am trimis adresa de mail, multumesc. Am dat unsubscribe de fiecare si in ciuda confirmarii, newsletter tot primesc.

      Care cealalta problema? Eu nu am nicio problema. Cu atat mai mult nu am cerut nimanui sa o ia in seama, daramite sa o rezolve.

      Comentariu

      • Admin.MC
        Membru Marcant
        • 05.dec.2005
        • 973

        #33
        Răspuns la: Stergere cont si mesaje

        Va rog sa-mi spuneti daca acum ati primit pe email confirmarea faptului ca ati fost dezabonat.

        Comentariu

        • sisica_si
          Membru Marcant
          • 19.dec.2013
          • 937

          #34
          Răspuns la: Stergere cont si mesaje

          Va rog sa imi stergeti contul de pe acest forum.
          Multumesc anticipat.

          Comentariu

          • PowerMC
            Administrator
            • 02.mai.2007
            • 2237

            #35
            Răspuns la: Stergere cont si mesaje

            Postat în original de sisica_si
            Va rog sa imi stergeti contul de pe acest forum.
            Multumesc anticipat.
            Conform regulamentului forumului, punctul 15, nu este posibila stergerea conturilor.
            Extras regulament forum:
            "15. Conturile create de utilizatori NU vor fi sterse la solicitarea acestora, daca cu aceste conturi au fost initiate discutii sau au participat la discutii initiate de alti utilizatori. Daca o astfel de regula ar fi incalcata, threaduri intregi si-ar pierde sensul, doar pentru ca un utilizator vrea sa renunte la un cont creat de el. Nu sunt acceptate conturile multiple."
            Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

            Community Manager MC

            Comentariu

            • sisica_si
              Membru Marcant
              • 19.dec.2013
              • 937

              #36
              Răspuns la: Stergere cont si mesaje

              Postat în original de PowerMC
              Doar Administratorul poate declara un cont inactiv.
              Stergerea utilizatorului sau declararea contului inactiv nu va duce la stergerea mesajelor.
              La stergerea unui utilizator, raman mesajele insa utilizatorul va fi rebotezat automat "Vizitator".
              Deci se poate.

              Comentariu

              • PowerMC
                Administrator
                • 02.mai.2007
                • 2237

                #37
                Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                Postat în original de sisica_si
                Deci se poate.
                Cred ca vorbim aceeasi limba. Inainte de a comenta mai departe, mesajul citat este legat de vechea platforma a forumului, probabil nu o cunoasteti.
                Daca nu doriti sa mai utilizati contul, este suficient sa nu mai accesati forumul si nu se va intampla nimic cu acest cont.
                Ce motivatie aveti pentru solicitarea de stergere a contului?
                Mesajele vor ramane pe forum asa cum sunt, cu identitatea utilizatorului.

                P.S. Daca incalcati regulamentul, va pot acorda ban nelimitat , astfel ca nu o sa mai puteti posta mesaje pe forum.
                Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

                Community Manager MC

                Comentariu

                • sisica_si
                  Membru Marcant
                  • 19.dec.2013
                  • 937

                  #38
                  Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                  Sa inteleg ca vreti sa devin un spamer sa imi fie indeplinita o cere?
                  Este decizia mea personala sa nu fac parte din aceasta comunitate.
                  Nu inteleg de ce tre sa dau explicatii.
                  In plus oice platforma permite Admin-ului sa stearga, modifice user-name sau sa blocheze/ dezactiveze un user.
                  Sunt si eu la randul meu admin, moderator pe mai multe forumuri cu platforme diferite, mult sub aceasta si stiu ca se poate, ramane numai sa vreti.
                  Oricum pun punct si va salut.
                  Daca vreti sa o faceti bine, nu iar bine, dar e o cerere simpla care poate fi indeplinita daca exista buna vointa din partea administratiei forumului.
                  Ramaneti cu bine!
                  Ultima editare de sisica_si; 06.mar.2015, 14:31.

                  Comentariu

                  • spik1
                    Living Legend
                    • 20.apr.2012
                    • 2343

                    #39
                    Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                    Daca imi este permis, as spune ca nu va place aceasta comunitate din cauza "luminitelor" prea putine!
                    Numai de bine!

                    Comentariu

                    • mbostangiu
                      Membru Marcant
                      • 31.dec.2011
                      • 594

                      #40
                      Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                      Mie personal îmi place această comunitate și în plus am și datorii la ea. Am învățat și mai am de învățat de la această comunitate.
                      Am stat și eu sa mă gândesc care ar fi motivația pentru ca un membru al comunității sa "spele putina". Nu am găsit răspuns iar ce e mai interesant este faptul ca nici măcar nu sunt curios sa aflu această motivație.
                      Succese @ sisica_si!
                      “Quality means doing it right when no one is looking.”

                      Comentariu

                      • emanuelguzu
                        Living Legend
                        • 30.oct.2013
                        • 1027

                        #41
                        Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                        Postat în original de PowerMC
                        Doar Administratorul poate declara un cont inactiv.
                        Stergerea utilizatorului sau declararea contului inactiv nu va duce la stergerea mesajelor.
                        La stergerea unui utilizator, raman mesajele insa utilizatorul va fi rebotezat automat "Vizitator".
                        Am rugamintea ca user emanuelguzu sa fie declarat inactiv ..si stergerea tuturor postarilor acestuia.
                        Motiv:PREA MULTI MESTERI PRICEPUTI PE ACEST FORUM.
                        Ultima editare de emanuelguzu; 20.mar.2015, 12:57.

                        Comentariu

                        • doru_marciuc
                          Living Legend
                          Expert amenajari
                          • 01.oct.2012
                          • 1415

                          #42
                          Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                          Nu e pacat, sa te superi pe sat? Multi s-ar bucura sa te radieze de tot, dar nu se va mai leaga o mare parte a firului discutiilor.

                          Comentariu

                          • coby
                            Living Legend
                            • 21.feb.2012
                            • 6865

                            #43
                            Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                            Postat în original de emanuelguzu
                            Am rugamintea ca user emanuelguzu sa fie declarat inactiv ..si stergerea tuturor postarilor acestuia.
                            Motiv:PREA MULTI MESTERI PRICEPUTI PE ACEST FORUM.
                            Postat în original de PowerMC
                            Conform regulamentului forumului, punctul 15, nu este posibila stergerea conturilor.
                            Extras regulament forum:
                            "15. Conturile create de utilizatori NU vor fi sterse la solicitarea acestora, daca cu aceste conturi au fost initiate discutii sau au participat la discutii initiate de alti utilizatori. Daca o astfel de regula ar fi incalcata, threaduri intregi si-ar pierde sensul, doar pentru ca un utilizator vrea sa renunte la un cont creat de el. Nu sunt acceptate conturile multiple."
                            Valabil pt ceea ce doreste nea guzu :
                            Postat în original de PowerMC
                            Daca incalcati regulamentul, va pot acorda ban nelimitat , astfel ca nu o sa mai puteti posta mesaje pe forum.
                            Si din nimicuri poti face ceva bun .

                            Comentariu

                            • insolventul
                              Membru
                              • 26.iul.2012
                              • 235

                              #44
                              Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                              Postat în original de emanuelguzu
                              Am rugamintea ca user emanuelguzu sa fie declarat inactiv ..si stergerea tuturor postarilor acestuia.
                              Motiv:PREA MULTI MESTERI PRICEPUTI PE ACEST FORUM.
                              Dreptul tau este sa taci cand doresti, dreptul tau este sa vorbesti cand doresti,dreptul celorlarti este de a e asculta si de a comenta daca doresc.
                              Nici in ultimul moment (atunci cand doresti sa te retragi) nu renunti la ironii.
                              Sau,si aceasta retragere este un mijloc de reclama.
                              Cinstit:
                              Meriti exclus permanent pt ofensele, jignirile,unoeori chiar amenintari.aduse unor colegi de forum.
                              Poti simplifica problema,nu intra pe acest forum,nu citi acest forum,este dreptul tau.
                              Dreptul userilor da a citi si a comenta postarile tale nu poate fi retras
                              Ultima editare de insolventul; 21.mar.2015, 00:39.

                              Comentariu

                              • PowerMC
                                Administrator
                                • 02.mai.2007
                                • 2237

                                #45
                                Răspuns la: Stergere cont si mesaje

                                Este cazul sa va abtineti, in acest topic nu se vor posta alte comentarii pe subiectul nervo. STOP!
                                Mesajele existente nu se vor sterge la dorinta niciunui utilizator.
                                Conturile raman asa cum sunt, mesajele neatinse.
                                Cine doreste sa fie activ pe forum o poate face in limita regulamentului, altfel ...
                                Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

                                Community Manager MC

                                Comentariu

                                Procesare...