Donez calorifer fonta

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • xxl_cm
    Incepator
    • 25.iun.2009
    • 16

    Donez calorifer fonta

    ptr ca tocmai mi-am renovat apartamentul si imi ocupa spatiu, donez 1 buc calorifer fonta model "comunist", dimens aproximativ 70x70x20 cm.
    singura conditie este sa il luati de la mine de la usa, ptr ca are aprox 100Kg.
    sunt din Bucuresti, sector 4, cartier Berceni.

    contact: PM, mesaje in thread sau yahoo "xxl_cm"
  • Dan_Daniel
    Living Legend
    • 20.nov.2009
    • 1134

    #2
    Re: Donez calorifer fonta

    Postat în original de xxl_cm
    ptr ca tocmai mi-am renovat apartamentul si imi ocupa spatiu, donez 1 buc calorifer fonta model "comunist", dimens aproximativ 70x70x20 cm.
    singura conditie este sa il luati de la mine de la usa, ptr ca are aprox 100Kg.
    sunt din Bucuresti, sector 4, cartier Berceni.

    contact: PM, mesaje in thread sau yahoo "xxl_cm"
    O problema simplu de rezolvat, fumati o tigara pe balcon si daca nu primul, sigur al doilea rom pe care il vedeti trecand si ii spuneti de calorifer, vi-l salta imediat.
    Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

    Comentariu

    • xxl_cm
      Incepator
      • 25.iun.2009
      • 16

      #3
      Re: Donez calorifer fonta

      Postat în original de dan dan daniel
      Postat în original de xxl_cm
      ptr ca tocmai mi-am renovat apartamentul si imi ocupa spatiu, donez 1 buc calorifer fonta model "comunist", dimens aproximativ 70x70x20 cm.
      singura conditie este sa il luati de la mine de la usa, ptr ca are aprox 100Kg.
      sunt din Bucuresti, sector 4, cartier Berceni.

      contact: PM, mesaje in thread sau yahoo "xxl_cm"
      O problema simplu de rezolvat, fumati o tigara pe balcon si daca nu primul, sigur al doilea rom pe care il vedeti trecand si ii spuneti de calorifer, vi-l salta imediat.
      pai tocmai asta e, ca nu vreau sa il dau la primul rrom...pardon tigan pe care il vad. vreau sa il dau la cineva care poate are nevoie de el.

      Comentariu

      • Dan_Daniel
        Living Legend
        • 20.nov.2009
        • 1134

        #4
        Bravo. Asta este un lucru foarte bun, eu credeam ca vreti sa scapati de el pur si simplu. P.S. Nu mai ziceti la romi ca sant tigani, pentru ca ei stiu deja.
        Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

        Comentariu

        • e_bulu
          Incepator
          • 05.feb.2010
          • 5

          #5
          Ati dat caloriferul? As fi eu interesat daca mai este de actualitate. Multumesc.

          Comentariu

          Procesare...