Recomandari fabricant mobilier

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • dansastro
    Incepator
    • 10.iun.2009
    • 33

    Recomandari fabricant mobilier

    Buna ziua,

    Caut un fabricant de mobila in Bucuresti care sa stie sa lucreze cu furnir, sa faca o treaba de calitate si sa nici nu ma coste o mana si un picior. Daca puteti recomanda pe cineva, va rog sa imi dati PM.

    Multumesc pentru ajutor,
    dansastro
  • nagaru
    Incepator
    • 09.mai.2010
    • 8

    #2
    mobilier furnir

    salut!
    stiu chiar mai multi, in bucuresti si langa, dar pretul depinde de proiect si de nivelul de aglomerare.
    trimite-mi un desen si incerc sa te ajut.
    din pasiune pentru lemn

    Comentariu

    • Mocanu Cristina
      Incepator
      • 28.iun.2010
      • 1

      #3
      Recomandare mobilier

      Buna ziua,

      Este mai degraba o nerecomandare. Orice ati alege evitati Mavinni Mobili. Scump, neseriosi, plini de ei. Renume cat cuprinde si cam atat. Daca nu sunteti vedete sau nu aveti posibilitatea sa le promovati numele se vor purta extrem de neprofesionist. Cuvintele sunt putine ca sa exprim cum am fost tratata, in conditiile in care platisem 50% avans. Si neaparat faceti documente cu ei daca veti colabora (factura, contract).

      Succes!

      Comentariu

      • Talladega
        Incepator
        • 22.ian.2018
        • 1

        #4
        Răspuns la: Recomandari fabricant mobilier

        Un tepar cu mobila in Bucuresti,Barbu Traian Florin,Sempre Mobili,http://olx.ro/oferta/mobila-la-coman...tml#d586ca2970 0756 549 452,dupa ce a dat ani de zile tepe in Vrancea,http://monitorulvn.ro/index.php?pn=2...top_pages,acum s a mutat in Bucuresti ca acolo e mult mai multa lume ocupata si da tepe in voie fara ca cineva sa l stranga si sa l duca acolo unde ii e locul.
        Cere bani in avans dupa care a disparut,raspunde la telefoane dar amana mereu lucrurile si beneficiarul nu vede nici mobila nici bani.

        Comentariu

        Procesare...