Turnare ciment

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • alinutza82
    Incepator
    • 23.apr.2010
    • 3

    Turnare ciment

    Am si eu o rugaminte,dc ma puteti ajuta sa gasesc firme care asfalteaza sau toarna bitum,am o curte de 11mp,si cat ar costa.multumesc
  • tanasie
    Living Legend
    • 15.oct.2008
    • 2551

    #2
    Bitum in curte
    Cu respect.

    Comentariu

    • ivan_turbinca
      Membru Marcant
      • 25.feb.2009
      • 494

      #3
      fata a intrebat daca stiti vreo firma nu ce parere aveti de idee.... incearca pe google si scrie bitum rece sau asfalt rece se aplica usor se niveleaza cu o grebl sau onivela ceva si se compacteaza cu o placa compactoare si rezista perfect la inte3mperii trafic etc.deci cautati pe google si apar cam 2-3 firme care au asa ceva

      Comentariu

      • VYS
        Living Legend
        • 19.aug.2005
        • 13007

        #4
        Poate gasesti pe cineva in zona ta ce astfalteaza vreo straduta si iti da informatiile necesare.
        VYS Blog DIY

        Comentariu

        • s.m.ovidiu
          Membru Marcant
          • 12.feb.2007
          • 460

          #5
          Postat în original de VYS
          Poate gasesti pe cineva in zona ta
          Daca ,,pretul''este destul de corect poate fi si di judetul vecin ca primesti si studiu de impact
          Ma bucur ca mai exista optimisti ce uita ca traiesc in Romanica si se cred in Germania
          Domnule pentru banul gramada va dau baietii si masina inginerului cu tot cu el
          Procedura este asta
          In jur de ora 8 va parcati masina in apropierea portii firmei ce produce mixtura asfaltica si-l abordati pe primul sofer
          Daca doriti va aduc baietii la jumatate de pret sa puneti si printre straturile de rosii
          Nu lua viata prea in serios in speranta ca o vei face sa stea mai mult cu tine
          Te vei trezi ca in afara de riduri nu ai nici un avantaj

          Comentariu

          Procesare...