Bosch 650RE sau Makita HP1620

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • ovilio_f
    Incepator
    • 23.apr.2010
    • 2

    Bosch 650RE sau Makita HP1620

    Nu stiu ce sa aleg intre cele doua.
    Boschul este la promotie la Bricostore 200 ron iar makita este 330 la Praktiker sau 260 la un magazin on-line plus tranport.
    Vreau sa folosesc scula doar pentru mesterit in casa - hobby, dar vreau ceva putin serios sa ma tina ceva ani, gauri de toate felurile, ocazional beton.
  • ovilio_f
    Incepator
    • 23.apr.2010
    • 2

    #2
    corectie: este vorba de bosch 600re - model care nu il gasesc pe site la bosch.
    rog un moderator sa corecteze titlul.

    Comentariu

    • scule
      Incepator
      • 29.apr.2010
      • 5

      #3
      De ce BOSCH pentru hobby.

      Nu trebuie sa dai atat pe o scula hobby parerea mea ca si asta sau chiar si asta sunt bune. Ambele sunt marca Stern Austria si parerea mea este ca pentru hobby sunt mai mult decat suficiente.

      Comentariu

      • da_n
        Banned
        - Exclus de pe forum -
        • 10.mai.2009
        • 1226

        #4
        Re: De ce BOSCH pentru hobby.

        Postat în original de scule_stern
        Nu trebuie sa dai atat pe o scula hobby parerea mea ca si asta sau chiar si asta sunt bune. Ambele sunt marca Stern Austria si parerea mea este ca pentru hobby sunt mai mult decat suficiente.
        Colegul forumist a spus, citez: "vreau ceva putin serios sa ma tina ceva ani, gauri de toate felurile, ocazional beton."

        Acuma daca iei partea cu, citez: "vreau ceva putin serios" in sensul strict al cuvantului, ai si tu dreptatea ta.

        Oricum, comparatia cu Makita cred ca este un pic fortata.

        Comentariu

        Procesare...