Execut lucrari cu parchet si pardoseli

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • horia16
    Expert pardoseli
    • 25.mai.2010
    • 89

    Execut lucrari cu parchet si pardoseli

    Echipa tinara executa orice in domeniul pardoselelor de lemn,pragatire sapa(masurare umiditate,impermeabilizare sapa,sapa autonivelanta)montare parchet(lipit de sapa,batut in cuie,flotant)raschetat,reconditionat parchet vechi,dferite finisaje(lac,ceara,ulei)multiple efecte(periat,albit,antichizat,baituit)toate sculele sunt profesionale de generatie noua cu aspiratie,folosim doar produse profesionale,pt trafic intens,ignifuge,ecologice,Adesiv,Ver Maister,BonaX,Uzin,Pallman.
    Executam dealtfel si pardoseli decorative din rasina epoxidica precum si micro-topping,aceste sunt pardoseli de o eleganat deosebita,unice si foarte rezistente,pot fi pardoseli cu anumite efecte decorative incorporate(scoici,stele de mare,picturi,desene,pietre decorative,etc)acidate,nuvolate,puverizate,oxidate ,etc.
    Pt.detali va asteptam la tel:0722982093
    emailarchetart@gmail.com
    Fișiere Atașate
    pardoseala da valoare casei dvs
  • horia16
    Expert pardoseli
    • 25.mai.2010
    • 89

    #2
    executam si pardoseli de parchet masiv pt incalzire in pardoseala cu un bun randament termic,iar pardoseala din rasina sau microtopping ofera cel mai bun randament termic dintre toate pardoselele ce se pot monta peste incalzirea in pardoseala.
    pardoseala da valoare casei dvs

    Comentariu

    • horia16
      Expert pardoseli
      • 25.mai.2010
      • 89

      #3
      cu ocazia sarbatorilor va urez un sincer LA MULTI ANI,MULTA SANATATE,FIE CA NOUL AN SA NE FACA MA INTELEPTI SI MAI OMENOSI.
      si sa inceapa lucrurile sa mearga mai bine in noul an.
      mai si investiti oameni buni.
      pardoseala da valoare casei dvs

      Comentariu

      • horia16
        Expert pardoseli
        • 25.mai.2010
        • 89

        #4
        pt ca in aceasta perioada este mai putin de munca pina cind da firul ierbii execut lucrari de calitate exceptionala la "preturi de criza" ca tot e la moda expresia.
        OFERTA ALL INCLUSIV=39€/mp+tva
        include:
        1.tratament impermeabilizare sapa cu rasina poliuretanica(daca e necesar daca nu sa va scadea din pret)
        2.montaj parchet prin lipire model punte de nava sau tesut englezesc pierdut cu adeziv bicomponent poliuretanic.
        3.raschetat,chituit,grunduit,lacuit,montaj plinta(practic tot ce tine de manopera).
        4.toate materialele necesare(rasina,adeziv,chit,grund,lac,silicon,cons umabile scule)
        5.parchet stejar masiv rustic 22x60x350-600
        6.plinta tip pervaz stejar masiv.
        pretul este valabil in Bucuresti-ilfov

        Visan Dragos
        0722982093
        parchetart@gmail.com

        Orice lucrare de parchet ce iese din mina mea ofer GARANTIE 5ANI in functie de materiale si conditii se ajunge si la o GARANTIE DE 10ANI.
        pardoseala da valoare casei dvs

        Comentariu

        • horia16
          Expert pardoseli
          • 25.mai.2010
          • 89

          #5
          buna ziua.
          in urma unor renogocieri sa reusit o ulterioara reducere de pret.
          deci oferta mai sus descrisa are un NOU PRET 35,5€/mp(absolut totul inclus)insa parchetul este numai stejar rustic 22x70x350.
          bineinteles exista o multipla varietate de esente,calitati si dimansiuni doar ca pretul difera.

          Visan Dragos
          0722982093
          parchetart@gmail.com

          Orice lucrare de parchet ce iese din mina mea ofer GARANTIE 5ANI
          Fișiere Atașate
          pardoseala da valoare casei dvs

          Comentariu

          • Dan_Daniel
            Living Legend
            • 20.nov.2009
            • 1131

            #6
            Salut. Ai fi interesat daca ar fi de executat si lucrari in strainatate?
            Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

            Comentariu

            • horia16
              Expert pardoseli
              • 25.mai.2010
              • 89

              #7
              nu am absolut nici o problema pt ca toti ani care i-am stat in italia firma ma trimitea frecvent in franta,elvetia,monaco ba chiar am fost 3 saptamani in dubai.
              pot sa spun ca,chiar imi place sa schimb locurisa cunosc persoane,culturi,concepti,stiluri de viata,sunt experiente pe care le porti cu tine toata viata.
              dar nu stilul de santiere-colonii.
              pardoseala da valoare casei dvs

              Comentariu

              • Dan_Daniel
                Living Legend
                • 20.nov.2009
                • 1131

                #8
                Postat în original de horia16
                nu am absolut nici o problema...
                dar nu stilul de santiere-colonii.
                Nu santier-colonie, ci un hotel particular, al unor cunostinte pentru care lucrez si eu cateodata. Au cumparat un hotel, 52 de camere, si vor sa-l renoveze, locatia : Deauville (F), voi fi si eu (in deplasare ) cu niste colegi, pentru Veluxuri, lucarne, zinc si ardezie, si ma rugat (printre altii) sa-i caut si o echipa pentru renovat interioarele total. Spera sa reduca semnificativ costurile alegand o echipa din RO. Cele autohtone care se ocupa cu "lemnaraiul" interior, usi, parchet etc, au preturi foarte piperate, mai ales cele din zona localitatii mentionate, care este un fel de oras-statiune. Dv. pareti priceput, cu experienta, si cum nu cunosc echipe care se ocupa cu asa ceva, m-am gandit ca poate-poate.
                Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

                Comentariu

                • horia16
                  Expert pardoseli
                  • 25.mai.2010
                  • 89

                  #9
                  eu va multumesc frumos de oferta si pt increderea pe care mi-o acordati prin recomandare pe care mi-o faceti prietenilor dvs. si promit sa nu dezamagesc in cazul unei colaborari.
                  sunt bucuros sa va servesc,stiu ca preturile sunt foarte mari in astfel de zone pt ca eu am lucrat foarte mult in valle d'aosta IT si stiu.
                  pardoseala da valoare casei dvs

                  Comentariu

                  • Dan_Daniel
                    Living Legend
                    • 20.nov.2009
                    • 1131

                    #10
                    O sa vorbesc maine cu ei, mai pe larg (sant doi asociati), sa vad ce au mai facut week end-ul acesta, daca cineva le-au gasit vreo echipa, daca au primit ceva oferte etc, si sa vadem ce-mi spun. As prefera sa lucrez pe un "santier" cu romani decat cu pakistanezi, turci, portughezi sau mai stiu eu ce. Mai vorbim.
                    PS.
                    Mi-am permis sa scriu aici deoarece pe privat am patit ca dupa patru zile sa se afle tot la "Mesaje in curs de trimitere" un mesaj trimis la cineva.
                    Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

                    Comentariu

                    • Dan_Daniel
                      Living Legend
                      • 20.nov.2009
                      • 1131

                      #11
                      V-am trimis un mesaj pe privat.
                      Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

                      Comentariu

                      • PowerMC
                        Administrator
                        • 02.mai.2007
                        • 2210

                        #12
                        Postat în original de Dan_Daniel
                        V-am trimis un mesaj pe privat.
                        Este de inteles ca discutati detalii, pe privat, legat de propunerea pe care ati facut-o colegului.
                        Ce as dori daca se poate, printr-un nou mesaj:
                        -sa ne anuntati daca ati reusit sa colaborati
                        -sa postati foto cu experienta din aceasta colaborare

                        Multumim si sper sa aveti o colaborare fructuoasa.
                        Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

                        Community Manager MC

                        Comentariu

                        • Dan_Daniel
                          Living Legend
                          • 20.nov.2009
                          • 1131

                          #13
                          Nici o problema. Cum apare ceva concret, cu tot dragul, doar ca inca nu-i nimic stabilit concret. Ateptam sa vedem ce spune beneficiarul, el este cel care trebuie sa decida.
                          Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

                          Comentariu

                          • horia16
                            Expert pardoseli
                            • 25.mai.2010
                            • 89

                            #14
                            Postat în original de PowerMC
                            Postat în original de Dan_Daniel
                            V-am trimis un mesaj pe privat.
                            Este de inteles ca discutati detalii, pe privat, legat de propunerea pe care ati facut-o colegului.
                            Ce as dori daca se poate, printr-un nou mesaj:
                            -sa ne anuntati daca ati reusit sa colaborati
                            -sa postati foto cu experienta din aceasta colaborare

                            Multumim si sper sa aveti o colaborare fructuoasa.
                            sigur ca da,cind si daca se va executa aceasta lucrare.
                            pardoseala da valoare casei dvs

                            Comentariu

                            • horia16
                              Expert pardoseli
                              • 25.mai.2010
                              • 89

                              #15
                              si ceva despre modalitatea de lucru
                              Fișiere Atașate
                              pardoseala da valoare casei dvs

                              Comentariu

                              Procesare...