Jaluzele interioare din material cu perdele

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Adriana Leon
    Incepator
    • 13.iun.2011
    • 1

    Jaluzele interioare din material cu perdele

    Buna ziua,

    Am nevoie de putin ajutor din partea voastra.
    Recent mi-am achizitionat un apartament micut cu doua camere.
    Problema mea este ca imi bate soarele in casa intre orele 15:00 si 21:00 si nu stiu cum sa ma protejez de razele soarelui.
    Momentan am perdele pe garnisa din lemn, nu stiu daca s-ar potrivi jaluzele din material si nu stiu cat m-ar proteja de razele soarelui, intentionez sa montez si un aer conditionat in living dupa ce rezolv problema jaluzelelor.

    Daca s-ar potrivi jaluzele din material atunci nu stiu ce culoare sa aleg pentru living si dormitor..........livingul are peretii galbeni si mobila/usile sunt wenge, am si 3 plante verzi in incapere si o masuta din sticla, perdeaua din living este nuanta de galben si alb pe garnisa wenghe, iar dormitorul are peretii roz pal, usa este tot wenge, mobila este fag deschis, iar perdeaua din dormitor este nuanta de roz deschis cu alb pe garnisa de fag deschis.

    Problema este: daca se potrivesc jaluzele interioare din material, ce culori sa cumpar jaluzele?
    Multumesc frumos!
  • anna_eth
    Incepator
    • 04.aug.2011
    • 1

    #2
    Jaluzele interioare din material cu perdele

    Eu as opta pentruperdelele tip stor roman. Nu iau mult din spatiu si arata foarte bine.
    artin.ro/perdele-c-442.html?page=1&sort=2a

    Comentariu

    • ics
      Membru Marcant
      • 16.sep.2009
      • 624

      #3
      as pune rulouri pe afara
      ...nici viitorul nu mai e ce-a fost

      Comentariu

      • cristinamag
        Incepator
        • 17.nov.2011
        • 3

        #4
        Buna, poti opta cum a spus si membrul de mai sus cu un sistem Roman , sau ..ai luat in calcul varianta cu un panou japonez, sau chiar Black out. Daca ai nevoie de consultanta sunt multe firme care se ocupa pentru putini banuti. Fiind arhitecta am lucrat cu o firma din piata romana se numeau decora design parca. Au un site foarte misto si explicativ ... Sper k ti-am fost de folos
        Ultima editare de Vizitator; 17.nov.2011, 12:41. Motiv: eliminare site firma

        Comentariu

        Procesare...