Utilizare forum Misiunea Casa

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Admin.MC
    • 16.apr.2024

    Utilizare forum Misiunea Casa

    In acest topic vom discuta despre tot ce tine de utilizarea forumului Misiunea Casa.
  • Mircea G
    • 16.apr.2024

    #2
    Chiar daca am ametit putin , sper sa fie o schimbare in bine .
    Ca o prima constatare negativa , pe pagina site-ului , postarile forumului , nu se actualizeaza .

    Comentariu

    • vigeak
      • 16.apr.2024

      #3
      mai avem legatura catre ,,mesajele mele,, ?

      Comentariu

      • costinell_mc
        • 16.apr.2024

        #4
        am mai vazut tipul acesta de forum, nu se misca prea repede la trafic mare

        Comentariu

        • Trandafira
          • 16.apr.2024

          #5
          Pozele pentru profil trebuie incarcate din nou?

          Comentariu

          • Admin.MC
            • 16.apr.2024

            #6
            Postat în original de Mircea G
            Chiar daca am ametit putin , sper sa fie o schimbare in bine .
            Acesta era singurul pas firesc ca raspuns la platforma invechita pe care o foloseam, deci schimbarea nu poate fi decat in bine.

            Postat în original de Mircea G
            Ca o prima constatare negativa , pe pagina site-ului , postarile forumului , nu se actualizeaza .
            Da, stiu. O sa fie remediata in cel mai scurt timp posibil. Pana atunci puteti folosi cu incredere optiunea "Ce e nou?", care se afla in nav menu bar.

            Postat în original de vigeak
            mai avem legatura catre ,,mesajele mele,, ?
            Da. Tot ce trebuie sa faceti este sa optiunea "Profilul meu", care se afla in dreapta sus, iar in pagina in care veti ajunge veti vedea in partea stanga optiunile "Caută ultimele posturile" si "Caută ultimele subiecte create".


            Postat în original de costinell_mc
            am mai vazut tipul acesta de forum, nu se misca prea repede la trafic mare
            Cel mai mare forum din Romania care are in doua zile trafic mai mare decat avem noi pe website si forum intr-o luna de zile foloseste aceasta platforma.
            Asadar, nu stiu daca sunteti foarte bine informat cu privire la aceasta chestiune.

            Postat în original de Trandafira
            Pozele pentru profil trebuie incarcate din nou?
            Incercam sa le importam din baza de date, maine voi avea un raspuns sigur in aceasta privinta.

            Comentariu

            • Admin.MC
              • 16.apr.2024

              #7
              In alta ordine de idei, acum linkurile pot fi postate in intregime (ex.: www.misiuneacasa.ro sau http://www.misiuneacasa.ro/ ).

              De asemenea, nu vor mai exista topicuri inchise pe motiv ca nu s-a postat intr-un alt topic.

              Va rog sa va verificati casuta cu mesaje private, deoarece acum limita este de 50 de mesaje.
              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	mesaje-private.jpg 
Afișări:	348 
Mărime:	360,5 KB 
ID:	556985

              Comentariu

              • PowerMC
                • 16.apr.2024

                #8
                Postat în original de Admin.MC
                De asemenea, nu vor mai exista topicuri inchise pe motiv ca nu s-a postat intr-un alt topic.
                Deoarece avem optiunile necesare de administrare, aceste mesaje vor fi lipite la topicuri existente pe forum, corespunzator temei de discutie. Atrag atentia ca acest lucru nu inseamna ca putem posta orice si oricum, utilizatorul are obligatia de a cauta mesajele existente pe forum inainte de a posta un mesaj nou si va posta mesajul numai intr-un topic corespunzator. Vom directiona mesajele postate gresit avand indulgenta pentru cei mai putin familiarizati cu forumul. Pentru ceilalti si nu numai, avem la indemana noi instrumente pentru aplicarea sanctiunilor daca nu gasim intelegerea necesara pentru respectarea regulilor.

                Multumim pentru intelegere.

                Comentariu

                • Admin.MC
                  • 16.apr.2024

                  #9
                  Postat în original de PowerMC
                  Deoarece avem optiunile necesare de administrare, aceste mesaje vor fi lipite la topice existente pe forum, corespunzator temei de discutie. Atrag atentia ca acest lucru nu inseamna ca putem posta orice si oricum, utilizatorul are obligatia de a cauta mesajele existente pe forum inainte de a posta un mesaj nou si va posta mesajul numai intr-un topic corespunzator. Vom directiona mesajele postate gresit avand indulgenta pentru cei mai putin familiarizati cu forumul. Pentru ceilalti si nu numai, avem la indemana noi instrumente pentru aplicarea sanctiunilor daca nu gasim intelegerea necesara pentru respectarea regulilor.

                  Multumim pentru intelegere.
                  Foarte bine completat. Regulamentul forumului care incurajeaza o cautare serioasa in prealabil postarii trebuie respectat in continuare.

                  Comentariu

                  • tanasie
                    • 16.apr.2024

                    #10
                    M-am zapacit cu totul. Cum imi dau seama ca am citit un subiect.

                    Comentariu

                    • PowerMC
                      • 16.apr.2024

                      #11
                      Postat în original de tanasie
                      M-am zapacit cu totul. Cum imi dau seama ca am citit un subiect.
                      Aveti in josul paginii legenda pentru iconite. Mesajele necitite dintr-un forum apar boldate. Nu intotdeauna mesajele necitite (font bold) sunt foarte rapid trecute in categoria celor citite (font normal) si din aceasta cauza este necesara o revizitare a zonei unui forum.

                      Comentariu

                      • tanasie
                        • 16.apr.2024

                        #12
                        Multumesc. Am inceput sa-mi dau seama, dar se misca destul de incet.

                        Comentariu

                        • nicu78
                          • 16.apr.2024

                          #13
                          valeleuuuuu da cei aici ...de abia am invatat sa pun si eu poze ..si acum domnu administrator schimba profilul..
                          DI ieri imi bat capul sa vad cei aici.. am crezut ca mi sa stricat Laptopul....
                          Domnul Administrator sa va fie mila si de cei mai in virsta ...acuma o ramas la mesaje , sa mai dau de ele ...

                          Comentariu

                          • Mircea_G
                            Living Legend
                            • 14.ian.2007
                            • 12200

                            #14
                            Nicule , trecem prin faza de zapaceala totala ! Aseara " aranjasem " totul , acum iarasi s-a dat peste cap . Deja nu ma mai agit , astept sa se stabilizeze totul ...
                            Instalatii verificari-revizii gaze

                            Comentariu

                            • nicu78
                              Living Legend
                              • 25.mar.2010
                              • 1191

                              #15
                              Daaaaa unde sint mutulachiii astia....si tu Mircea esti incepator...ha..ha..ha..

                              Comentariu

                              Procesare...