Va rog sa-mi stergeti contul !

Adună
Acest topic este închis
X
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • adrianna
    Incepator
    • 19.mai.2012
    • 2

    Va rog sa-mi stergeti contul !

    Am postat o intrebare la care nu primesc niciun raspuns. Cum nu-mi place sa incurc lumea degeaba si nici sa-mi pierd vremea, va rog sa-mi stergeti contul.

    Nu astept raspuns cu privire la rugamintea mea, oricum nu mai intru pe acest site.

    Va multumesc !
  • PowerMC
    Administrator
    • 02.mai.2007
    • 2210

    #2
    Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

    Daca aveti putina rabdare se va rezolva si cu raspunsul dvs.
    Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

    Community Manager MC

    Comentariu

    • RaduCA
      Living Legend
      • 09.oct.2005
      • 6360

      #3
      Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

      Cu tot respectul... dar nu cred că aceasta este treaba unui administrator (chiar dacă ştiu că vă place postura de "administrator jucător" ).
      De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
      În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

      Comentariu

      • PowerMC
        Administrator
        • 02.mai.2007
        • 2210

        #4
        Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

        Urasc termenul "jucator" cred ca este o greseala utilizarea acestuia (ma refer in general, nu numai in acest context). Cred ca ati apreciat putin eronat mesajul anterior sau corelarea facuta.
        Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

        Community Manager MC

        Comentariu

        • RaduCA
          Living Legend
          • 09.oct.2005
          • 6360

          #5
          Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

          Tot ce se poate. Vă rog să primiţi scuzele mele.
          De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
          În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

          Comentariu

          • electricman1
            Incepator
            • 14.mai.2012
            • 21

            #6
            Răspuns la: Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

            Daca voi fi si eu ignorat in continuare ,in legatura cu contul electricman,voi renunta si eu,stiu ca forumul este valoros,si va merge inainte,dar nici eu nu pot accepta asta .

            Comentariu

            • Seni
              Living Legend
              • 05.mar.2006
              • 3481

              #7
              Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

              Da, este un forum valoros..., cu membri valorosi!
              Ce bine ar fi sa primim mereu ce ne-am dori de la viata, dar realitatea este alta.
              Nu trebuie sa ne suparam, iar prezenta aici este benevola....

              Comentariu

              • electricman
                Membru Marcant
                • 26.iul.2009
                • 691

                #8
                Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

                Prezenta este benevola,dar prin respectarea profesionistilor, forumul creste.
                Siguranta in realizarea si exploatarea instalatiilor electrice.

                Comentariu

                • Admin.MC
                  Membru Marcant
                  • 05.dec.2005
                  • 974

                  #9
                  Răspuns la: Va rog sa-mi stergeti contul !

                  Postat în original de adrianna
                  Am postat o intrebare la care nu primesc niciun raspuns. Cum nu-mi place sa incurc lumea degeaba si nici sa-mi pierd vremea, va rog sa-mi stergeti contul.

                  Nu astept raspuns cu privire la rugamintea mea, oricum nu mai intru pe acest site.

                  Va multumesc !
                  In regulamentul forumului nu este prevazut un orizont de timp in care echipa Misiunea Casa se obliga sa raspunda la solicitarile dvs.

                  Insa pot sa va spun ca la punctul 15 din regulamentul forumului avem prevazute urmatoarele:

                  15. Conturile create de utilizatori NU vor fi sterse la solicitarea acestora, daca cu aceste conturi au fost initiate discutii sau au participat la discutii initiate de alti utilizatori. Daca o astfel de regula ar fi incalcata, threaduri intregi si-ar pierde sensul, doar pentru ca un utilizator vrea sa renunte la un cont creat de el.

                  Postat în original de electricman1
                  Daca voi fi si eu ignorat in continuare ,in legatura cu contul electricman,voi renunta si eu,stiu ca forumul este valoros,si va merge inainte,dar nici eu nu pot accepta asta .
                  Ati postat aici fara sa mentionati problema cu care v-ati confruntat, dar nu e nimic, o sa fac eu un rezumat.
                  Dumneavoastra, in urma unor probleme de securitate, ati pierdut accesul la contul de email aferent contului vechi "electricman" si nici nu v-ati mai amintit parola cu care accesati contul de pe forum.
                  In aceste conditii nu ati putut reseta parola si ne-ati solicitat noua sa facem lucrul acesta. Desi v-am explicat in repetate randuri ca atata timp cat nu aveti parola, nu aveti emailul aferent contului de pe forum si nici IP-urile de pe care ati postat nu coincid, nu avem voie sa schimbam parola contului in cauza.

                  Intr-un final am rezolvat problema, dar daca se repeta, nu voi mai da curs niciunei solicitari din partea dumneavoastra!

                  Comentariu

                  Procesare...