Vand aparat masura priza pamant, Metrel 2124

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • komy
    Membru Marcant
    • 22.iul.2008
    • 442

    Vand aparat masura priza pamant, Metrel 2124

    Descriere

    MI2124 Metrel

    Aparat de masurat prize de pamant

    multiple facilitati:

    curent de test max. 20mA,

    frecventa de masura 125 Hz (fixa),

    tensiunea de masura 40V (fixa),

    metode de masurare: masurare clasica cu 3 / 4 poli (tarusi) si rezistivitatea solului, optional (daca se achizitioneaza un cleste) masurare selectiva (cu un traductor si doi tarusi auxiliari - pentru cazurile in care nu este posibila desfacerea centurii de impamintare sau in sistemele de impamintare multiple) si optional (daca se achizitioneaza doi clesti) masurare cu doi clesti (fara tarusi - pentru cazurile in care nu este posibila introducerea tarusilor in pamint),

    masurare curenti (optional, cu cleste) max. 200A,

    alimentare cu baterii (4 x 1. 5V), rejectare automata a interferentelor, memorie (1000 de masuratori), interfata RS- 232 (pentru comunicatie cu calculator), afisaj digital.

    Furnitura include: aparat, set accesorii pentru metoda clasica cu tarusi (4 tarusi metalici, 2 mosoare cu cablu de 4. 5 m, 1 mosor cu cablu 15 m, 1 mosor cu cablu 20m),

    PRIMUL PROPRIETAR.

    APARATUL VINE CU CERITIFICAT ETALONARE VALABIL INCA 1 AN SI 6 LUNI.

    IN MAGAZINELE DE SPECIALITATE ESTE 470 EURO + TVA in lei asta inseamna cam 2600 LEI

    Pretul meu este 1600 lei + TRANSPORTUL PLATIT IN AVANS.

    PRETUL ESTE FIX!!!
    0744808110
    Fișiere Atașate
    Ultima editare de komy; 10.ian.2013, 23:16.
    Imi place lumina!
  • komy
    Membru Marcant
    • 22.iul.2008
    • 442

    #2
    Răspuns la: Vand aparat masura priza pamant, Metrel 2124

    VANDUT. Se poate inchide. Multumesc pentru gazduire.
    Imi place lumina!

    Comentariu

    • Ff.ionut
      Incepator
      • 09.aug.2013
      • 2

      #3
      Răspuns la: Vand aparat masura priza pamant, Metrel 2124

      Am si eu unul de vanzare, asa ca daca cineva e interesat astept un telefon. Este cumparat in urma cu 4 luni si este in foarte foarte buna. L-am folosit de 3 ori. Il vind alaturi de mosoarele cu care l-am cumparat. Urgent ca am nevoie de banii sa plec afara. 1550ron Nr. tel. 0742774299 Daca nu raspund lasati un sms.

      Comentariu

      Procesare...