parchet laminat peste gresie

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • catula
    Membru
    • 14.ian.2011
    • 109

    parchet laminat peste gresie

    se poate monta asa?multumesc
  • Mircea G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12085

    #2
    Răspuns la: parchet laminat peste gresie

    Daca gresia este montat drept si nu sint probleme de umiditate prin zona , se poate fara probleme .
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • Admin.MC
      Membru Marcant
      • 05.dec.2005
      • 974

      #3
      Răspuns la: parchet laminat peste gresie

      Postat în original de catula
      se poate monta asa?multumesc
      Avem aici un topic unde s-a discutat si se discuta in continuare despre aceasta chestiune - http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...e-sau-linoleum

      Va rog sa-l parcurgeti cu incredere, iar pe viitor, daca nu aveti timp sa verificati existenta unui topic pe care dvs vreti sa-l initiati, scrieti-mi mie un mesaj privat, si va promit ca fac eu lucrul acesta pentru dvs.

      Comentariu

      • catula
        Membru
        • 14.ian.2011
        • 109

        #4
        Răspuns la: parchet laminat peste gresie

        multumesc pentru raspunsuri si vreau sa imi spunei si mie cum sa gasesc un topic in 1000 de poatari????daca dai search nu gasesti data vitoare va rog sa nu imi mai stergeti postarile pentru ca nu cred ca afecteaza cu ceva siteului...altii intreaaba de ex cati cm are un metru si nu intreaba unu sunt mai multi si pentru un lucru banal nu se supara nimeni iar eu dac am o problema de ce sa stau sa caut o ora ce a postat altul???umblati mai bine acolo la cuvinte cheie cand dai sa cauti ceva sa iti si gaseasca si nu o sa va mai deranjez....si m-am uitat acum topicul este despre montaj parchet peste dusumea.....ce treaba am eu cu dusumeaua????banuiesc ca o fi intrebat cineva si cu gresia dar eu trebuie sa deschid toate topicurile si sa rasfoiesc toare paginile sa gasesc o postare???cam greu nu credeti?

        Comentariu

        • PowerMC
          Administrator
          • 02.mai.2007
          • 2210

          #5
          Răspuns la: parchet laminat peste gresie

          Da, acesta este raspunsul corect si ma bucur ca ati constat cum trebuie sa utilizati forumul.
          Ideea este in felul urmator, initial ati postat un mesaj pe care eu l-am mutat in topicul corect. Gasiti mesajul dumneavoastra in topicul respectiv, accesand linkul http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...l=1#post534271
          Inainte de a posta din nou acelasi mesaj ar fi trebuit sa faceti macar o verificare a mesajelor personale, in caz ca ati constatat lipsa celui postat initial. Pentru aceasta se consulta in Profilul de utilizator campul Caută ultimele posturile si ati fi descoperit mesajul initial si topicul unde a fost mutat.

          In plus, pe prima pagina a forumului Amenajari interioare se afla topicul indicat. Doar parcurgand lista topicurilor ati fi putut identifica usor un topic unde acest al doilea mesaj, avand acelasi continu, se putea posta.

          Nu in ultimul rand, functia CAUTARE este foarte eficienta daca se utilizeaza corect. Ca sa ma fac inteles, aveti diferite optiuni in cadrul functiei CAUTARE, ramane doar sa le alegeti cat mai bine pentru scopul urmarit:
          - in meniul functiei cautare, la campul cuvinte cheie putem scrie laminat peste
          - in campul urmator avem doua optiuni cauta in postul si cauta doar titluri, alegem varianta a doua
          - apasam butonul cauta acum si obtinem rezultatul dorit (vezi imagine atasata)

          Asadar, o cautare eficienta se face utilizand setarile adecvate. Destul de usor, nu?
          Fișiere Atașate
          Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

          Community Manager MC

          Comentariu

          Procesare...