In atentia admin II

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Jan
    Membru
    • 06.iul.2006
    • 176

    #76
    Răspuns la: In atentia admin II

    Va multumesc pentru raspuns!
    N-as fi avut nici o problema, daca se specifica undeva, ceva de genul - "schite preluate de pe forumul MC"
    Eu incerc cu placere sa ajut membrii acestui forum fara a avea absolut nici o pretentie, imaginile postate le consider un fel de propietate a Forumului MC, insa asa cum ati spus- este o chestie de bun simt.

    Comentariu

    • lmacsen
      Membru
      • 26.sep.2015
      • 298

      #77
      Răspuns la: In atentia admin II

      Puteti pune un watermark mai discret pe ele. Bine, ca daca vrea cineva sa le copieze, le face de la zero.

      Comentariu

      • coby
        Living Legend
        • 21.feb.2012
        • 6701

        #78
        Din nou redeschid problema cu un user al acestui site care in continuare isi bate joc in orice topic il " apuca " frustrarile @intransingentul
        In topicul Prelungitor burghiu beton SDS incepand cu postarea dansului nr #12 si continuand intr o maniera de om frustrat in postari care nu au legatura cu tema topicului pur si simplu isi bate joc de acest forum dupa bunul plac . Insist sa fie atentionat si chiar banat acest user ( in cel mai rau caz , permanent ) , m am saturat sa primesc ironii de la un individ fara cei 7 ani de acasa si rau intentionat ; daca are ceva personal cu mine ma poate contacta in privat , insa pe un topic unde se cere o solutie tehnica este inadmisibil sa fie lasat sa posteze tot felul de aiureli si versuri care nu au legatura cu subiectul discutat . Dpmdv intransingentul ar trebui exclus de pe forum caci se pare ca este incapabil sa respecte niste reguli de bun simt . Se pare ca Regulamentul forumului este inutil daca acest user continua in maniera asta .

        P.S. Puteti sa mi retrageti " titulatura de living legend " va rog ? Nu ma intereseaza ca din cauza unei titulaturi sa fiu luat in colimatorul unui user user care inca nu a dobandit titulatura " maxima " si este frustrat . Puteti sa treceti in locul " living legend " cuvantul incepator sau orice doriti dvs , chiar nu mai intereseaza , multumesc
        Ultima editare de coby; 23.apr.2016, 23:28.
        Si din nimicuri poti face ceva bun .

        Comentariu

        • intransingentul
          Living Legend
          • 26.iul.2012
          • 1008

          #79
          Răspuns la: Răspuns la: In atentia admin II

          Postat în original de coby
          Din nou redeschid problema cu un user al acestui site care in continuare isi bate joc in orice topic il " apuca " frustrarile @intransingentul
          In topicul http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...eton-SDS/page2 incepand cu postarea dansului nr #12 si continuand intr o maniera de om frustrat in postari care nu au legatura cu tema topicului pur si simplu isi bate joc de acest forum dupa bunul plac . Insist sa fie atentionat si chiar banat acest user ( in cel mai rau caz , permanent ) , m am saturat sa primesc ironii de la un individ fara cei 7 ani de acasa si rau intentionat ; daca are ceva personal cu mine ma poate contacta in privat , insa pe un topic unde se cere o solutie tehnica este inadmisibil sa fie lasat sa posteze tot felul de aiureli si versuri care nu au legatura cu subiectul discutat . Dpmdv @intransingentul ar trebui exclus de pe forum caci se pare ca este incapabil sa respecte niste reguli de bun simt . Se pare ca Regulamentul forumului este inutil daca acest user continua in maniera asta .
          P.S.
          Puteti sa mi retrageti " titulatura de living legend " va rog ? Nu ma intereseaza ca din cauza unei titulaturi sa fiu luat in colimatorul unui user user care inca nu a dobandit titulatura " maxima " si este frustrat . Puteti sa treceti in locul " living legend " cuvantul incepator sau orice doriti dvs , chiar nu mai intereseaza , multumesc
          Bineanteles, si eu am dreptul la replica.


          Nu-mi dau seama cat de mult l-am jignit eu pe @ COBY incat in aproape fiecare postare sa aiba impertinenta sa ma faca "prost"- "sarac"- "retard", si alte cuvinte "notabile".
          Acest tip de "temperament"(comportament) rece, dur, egoist, dominator si jignitor, nu cred ca face bine nimanui pe acest forum, mai ales ca, daca nu-i convine de " ochii" cuiva devine un "plangacios" si da raportul primului sef intalnit "incognito".
          Daca aveti bunavointa. si ve-ti urmari postarile domului @COBY, ve-ti realiza ca nu ma insel deloc.
          Daca doriti, puteti sa-i dati un post permanent pe forum ( nu pot sa ma abtin) dati-i functia de indreptar al limbi Romane ,(i-mi este drag personajul), nu cred ca trebuie exclus.
          Daca considerati ca eu trebuie sa-mi iau "vacanta" de Paste, este OK.
          Inseamna ca "vacanta de vara" o ia@ COBY.
          Are timp sa se duca pe litoral si sa stea cat doreste.
          Dar totusi,lasati-l sa aibe o ocupatie, LIVING LEGEND la forum.
          Cred ca este singura "Medalie" care o are.
          Cu stima
          Daca ma excludeti pe mine, sau pe @COBY ,lasti-ne o portita sa mai putem comunica intre noi.
          Ultima editare de intransingentul; 24.apr.2016, 00:45.
          De ce radem de greselile altora? Pentru ca nu sunt ale noastre.

          Comentariu

          • PowerMC
            Administrator
            • 02.mai.2007
            • 2210

            #80
            Răspuns la: In atentia admin II

            Amandoi sunteti la fel de vinovati.
            Daca unul greseste ar trebui sa nu dam apa la moara, dar va place "balacareala" si drept urmare, la prima repetare o sa vina vacanta pentru amandoi.
            Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

            Community Manager MC

            Comentariu

            • uceniculgica
              Membru Marcant
              • 10.ian.2013
              • 572

              #81
              Răspuns la: In atentia admin II

              noroc cu forumul asta, sa va mai dati si voi drumul, ca altfel ati exploda!

              Comentariu

              • coby
                Living Legend
                • 21.feb.2012
                • 6701

                #82
                Răspuns la: In atentia admin II

                Postat în original de PowerMC
                Amandoi sunteti la fel de vinovati.
                Daca unul greseste ar trebui sa nu dam apa la moara, dar va place "balacareala" si drept urmare, la prima repetare o sa vina vacanta pentru amandoi.
                Daca si eu sunt vinovat de distrugerea unui topic pe care l am creeat eu , ce sa mai zic , decat ca si Adminul e vinovat , nu ? Ma retrag domnule Administrator ca vad cat de limitati sunt unii si cat de " obiectivi " sunt altii . Adica @intransingentul , ma " citeaza " in toate topicurile in care postez si incepe balacareala si tot eu sunt de vina ???
                P.S. Functia de Administrator nu este una permanenta ca doar e democratie sau nu e ?
                Ultima editare de coby; 24.apr.2016, 11:23.
                Si din nimicuri poti face ceva bun .

                Comentariu

                • spik1
                  Living Legend
                  • 20.apr.2012
                  • 2271

                  #83
                  Răspuns la: In atentia admin II

                  Eu zic , spre o buna atmosfera a forumului si ca o dovada de civilizatie, sa va ignorati. Este clar ca nu va agreati asa ca orice replica v-ati da seaman cu mahalageala.
                  Cele bune!

                  Comentariu

                  Procesare...