Caut meseriasi executie gard

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Radu Alin
    Incepator
    • 14.feb.2014
    • 1

    #16
    Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

    Buna ziua lucram in domneniu constructi executam case la rosu,cheie si orice consta in domeniu de constructi.Avem cele mai convenabile preturi,daca va interseaza puteti suna la nr de tel:0763306645(Radu Alin)0736378170(Radu George)

    Comentariu

    • spik1
      Living Legend
      • 20.apr.2012
      • 2271

      #17
      Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

      Postat în original de sc DORURUDOLFCONSTRUCTsrl
      da , foarte important acest detaliu

      am fost plecat din tara 15 ani, deci, am o scuza
      Da ce, "mata" a...i plecat din tara inainte de clasa intai ?! Fiindca de atunci se invata aceste "detalii" !


      Domnule liviund, puteti afisa un pret pe manopera (metrul patrat sau liniar)la construirea unui gard inalt de 2 m , bca si fundatie de 20* 80 cm ?
      Multumesc .
      Ultima editare de spik1; 15.feb.2014, 09:51.

      Comentariu

      • liviund
        Incepator
        • 08.ian.2014
        • 8

        #18
        Răspuns la: Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

        Postat în original de spik1
        Da ce, "mata" a...i plecat din tara inainte de clasa intai ?! Fiindca de atunci se invata aceste "detalii" !


        Domnule liviund, puteti afisa un pret pe manopera (metrul patrat sau liniar)la construirea unui gard inalt de 2 m , bca si fundatie de 20* 80 cm ?
        Multumesc .
        Buna ziua,
        Pretul manoperei pentru construirea gardului, cu dimensiunile solicitate (poate sa fie si mai inalt, il vom executa dupa preferintele dvs.) este de 80-85 lei metru liniar.
        Dupa cum puteti observa am calculat la ml....in conditiile in care calculam la mp iesea 2mp sau poate mai mult, avand in vedere inaltimea acestuia.
        Avem disponibilitate si astept raspunsul dvs. Email: cromprest@yahoo.com sau tel. 0722904669

        Comentariu

        • spik1
          Living Legend
          • 20.apr.2012
          • 2271

          #19
          Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

          Multumesc.
          Am sa transmit amicului meu toate datele .
          Cele bune !

          Comentariu

          • liviund
            Incepator
            • 08.ian.2014
            • 8

            #20
            Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

            Multumesc pentru raspuns si va stau la dispozitie.
            Cu respect!

            Comentariu

            • sdragos
              Incepator
              • 13.iul.2013
              • 3

              #21
              Răspuns la: Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

              Postat în original de Radu Alin
              Buna ziua lucram in domneniu constructi executam case la rosu,cheie si orice consta in domeniu de constructi.Avem cele mai convenabile preturi,daca va interseaza puteti suna la nr de tel:0763306645(Radu Alin)0736378170(Radu George)
              Buna ziua,
              care ar fi pretul manoperei pentru structura de rezistenta pe cadre (fara zidarie) a unei case p+2 cu 120 mp pe nivel.

              Comentariu

              • sc DORURUDOLFCONSTRUCTsrl
                Incepator
                • 06.ian.2014
                • 29

                #22
                Răspuns la: Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

                Postat în original de liviund
                D-le Lucian, sunt interesat de proiectul dvs. si de aceea permiteti-mi sa va fac o oferta.
                Pretul constructiei gardului, materiale si manopera este de 10565 euro.
                Mentionez faptul ca pentru realizarea constructiei, am luat in calcul BCA de 15, sapatura 40-50 cm, fier fundatie PC de 10 cu etrieri dispusi din 20 in 20cm, fier stalpi, fier centuri, beton preparat de statie, cuie, sarma, nisip pt zidarie, etc., cu precizarea ca nu am luat in calcul tencuielile,...in conditiile unei colaborari ne vom intelege si am sa va fac un pret foarte, foarte bun.
                Daca sunteti interesat de o colaborare, va rog sa-mi dati o adresa de mail sau un nr. de telefon si va pot detalia pe fiecare categorie de lucrari, atat materialul cat si manopera. Va multumesc.
                ai cam sarit calu ,fratioare
                o sa gaseasca la juma de pret

                Comentariu

                • flonedelcu
                  Incepator
                  • 01.oct.2017
                  • 1

                  #23
                  Răspuns la: Caut meseriasi executie gard

                  Va rog si eu sa-mi dati o oferta de manopera pentru 30 ml gard cu bordura beton 20cm, stalpi fier si plasa bordurata
                  + 8 ml gard cu bordura si stalpi beton de 25cm, inchis cu boltari/bca si fier forjat care includ poti de 320cm si 100cm. Locatie Ilfov.

                  Multumesc,

                  Comentariu

                  Procesare...