Cine ma scapa de moloz

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Cristeasandu
    Incepator
    • 29.apr.2015
    • 3

    #16
    Răspuns la: Cine ma scapa de moloz

    si eu mi-am renovat apartamentul,,in urma renovarii mi-a ramas moloz,tocuri de usi si multe altele,am gasit un domn din cluj care asigura si incarcatul molozului,si e cel mai ieftin din cluj,numarul lui de telefon e 0744647915 recomand

    Comentariu

    • Cristeasandu
      Incepator
      • 29.apr.2015
      • 3

      #17
      Răspuns la: Cine ma scapa de moloz

      Postat în original de MDS
      in urma amenajarilor din apartament am vreo 15 saci cu moloz plus o gramada de lemnarie, obiecte sanitare etc. de care trebuie sa scap cumva. stie cineva cine se ocupa de asa ceva in cluj la preturi rezonabile?
      si eu mi-am renovat apartamentul,,in urma renovarii mi-a ramas moloz,tocuri de usi,mobila veche si multe altele,am gasit un domn din cluj care asigura si incarcatul molozului,si e cel mai ieftin din cluj,numarul lui de telefon e 0744647915 recomant.e cel mai ieftin din cluj

      Comentariu

      • insolventul
        Membru
        • 26.iul.2012
        • 236

        #18
        Răspuns la: Cine ma scapa de moloz

        Am inteles, vad dublu.

        Comentariu

        • Darius Felecan
          Incepator
          • 01.feb.2016
          • 1

          #19
          Răspuns la: Cine ma scapa de moloz

          eu mi-am dus molozul cu un domn din Cluj, numarul lui de telefon este urmatorul 0744647915 e foarte serios, il recomand la oricine care are moloz asigura si incarcare

          Comentariu

          • Ovidiu Popa21
            Incepator
            • 27.nov.2016
            • 1

            #20
            Răspuns la: Cine ma scapa de moloz

            Thttp://www.facebook.com/transportmolozclujnapoca
            recomand la oricine care aretransport moloz Cluj

            Transport Moloz, Debarasare Electrocasnice, Dezmembrari Garaje Cluj, Cluj-Napoca. 10 aprecieri. Transportam moloz in Cluj si imprejurimi. Oferim servicii de demolari ale garajelor.

            Comentariu

            Procesare...