Renovare apartament cu doua camere la mansarda, in Iasi

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • RAZVANCR
    Incepator
    • 28.mai.2014
    • 1

    Renovare apartament cu doua camere la mansarda, in Iasi

    Buna ziua, fac si eu parte din echipa celor care au luat teapa cu mansarde in iasi. As vrea sa renovez defapt sa il fac aproape de la 0. Mai exact in el am puse doar ramele de la geamuri, usa de la intrare, rigipsul, gresie si faianta in bucatarie si cam atat. Defapt mai am trase vreo doua tevi de ppr si cablurile electrice prin pereti. Eu momentan nu mai locuiesc in iasi si as vrea sa-l fac pentru inchiriat ( nu vreau lux)..mentionez ca apartamentul are cam 38mp. As vrea sa stiu cam cat m-ar costa amenajarea lui si daca puteti sa imi recomandati o echipa din iasi care se ocupa cu treburi de genul asta. Multumesc.
  • casadianei
    Incepator
    • 09.oct.2013
    • 6

    #2
    Răspuns la: Renovare apartament cu doua camere la mansarda, in Iasi

    ca sa vezi cat de costa amenajarea incepi cu lucrurile simple - catauta pe net cat costa aerul conditionat, mobila, lavabila sau tapet sau stickere sau ce mai vrei sa pui pe pereti, eventual tavan fals, lustre, prize, intrerupatoare, usi interioare - asta pana afli cu exactitate cat costa mana de lucru si ti se recomanda o echipa de incredere. succes!

    Comentariu

    • teddy23
      Incepator
      • 27.iun.2014
      • 3

      #3
      Răspuns la: Renovare apartament cu doua camere la mansarda, in Iasi

      Societatea noastra este specializata in constructia de case sau cladiri la rosu sau la cheie, renovari de case si apartamente, renovari acoperisuri, mansardari, precum si in lucrari de amenajari interioare, termoizolatii, instalatii electrice, instalatii termice si sanitare la preturi accesibile.

      Daca ne trimite-ti un email cu proiectul va putem face o oferta de pret atat cu materiale cat si doar manopera. teddy19512000@yahoo.com sau 0763393423

      Comentariu

      Procesare...