cum fac un perete fals din rigips??

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • brazuca22
    Incepator
    • 15.mar.2006
    • 3

    cum fac un perete fals din rigips??

    As vrea sa fac un perete despartitor din rigips, si nu stiu care sunt pasii ce trebuie urmati. In perete vreau sa includ si o usa glisanta...Deci...cum sa procedez?
    http://www.jaluzele.cabanova.ro
  • IONUTZ_CJV5
    Incepator
    • 10.mai.2006
    • 75

    #2


    Vezi acolo (multumesc lui bigjoe pt link)

    Comentariu

    • VYS
      Living Legend
      • 19.aug.2005
      • 12977

      #3
      Sau informatii la prima mana:

      În calitate de lider global în soluții inovatoare și durabile specialiștii Holcim dezvoltă materiale având ca principali vectori responsabilitatea socială și față de mediu.

      Knauf vă oferă mai mult decât materiale de construcții, soluții pentru toate tipurile de amenajări, fie că sunteți arhitect, montator, antreprenor sau pasionat de construcții. Alegeți calitatea, alegeți Knauf!
      VYS Blog DIY

      Comentariu

      • mauzi
        Incepator
        • 10.apr.2007
        • 3

        #4
        Re: cum fac un perete fals din rigips??

        Postat în original de brazuca22
        As vrea sa fac un perete despartitor din rigips, si nu stiu care sunt pasii ce trebuie urmati. In perete vreau sa includ si o usa glisanta...Deci...cum sa procedez?

        am vrut sa postez aceeasi intrebare pe forum care a fost pusa aici.Eram bucuroasa ca nu mai e nevoie pentru ca am gasit raspunsul aici ,dar....de pe knauf nu poti lua informatii decat daca esti partener,iar de pe primul link postat nu prea am reusit sa iau informatiile necesare pt. ca nu spune mare lucru Chiar nu poate sa ma ajute cineva? am mare nevoie

        Comentariu

        • Moldovan Vasile Dan
          Membru Marcant
          • 15.nov.2006
          • 420

          #5
          si eu personal i-ti recomand sa cobori cataloage de la rigips

          Comentariu

          Procesare...