Caut meserias amenajare apartament in Bucuresti

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • foto_raw
    Incepator
    • 23.iul.2013
    • 73

    Caut meserias amenajare apartament in Bucuresti

    Buna ziua.
    Detin un apartament micut in curs de amenajare in Bucuresti, la care pana in prezent am inchis balconul (zidarie+termopan).

    Am nevoie de meserias la interior pentru mai multe: demolare perete cu fereastra la camera, construit alt perete rigips cu tot cu tamplarie, tencuiala, hidroizolatie la interior balcon, glafuri, mutat prize, mutat si adaugat calorifere balcon (centrala proprie), instalatii sanitare, izolatie tavan, pardoseala samd. (detalii complete la fata locului)

    Se poate lucra Luni-Vineri 17:30-21:30, si sambata toata ziua.
    Doresc seriozitate si garantie. Astept oferte aici sau PM.
  • mircea.i
    Incepator
    • 17.feb.2015
    • 3

    #2
    Răspuns la: Caut meserias amenajare apartament in Bucuresti

    Suntem disponibili ,pentru relati si mai multe detali :0722.301.842 Mircea

    Comentariu

    • petre negrea
      Incepator
      • 20.feb.2015
      • 3

      #3
      Răspuns la: Caut meserias amenajare apartament in Bucuresti

      Postat în original de foto_raw
      Buna ziua.
      Detin un apartament micut in curs de amenajare in Bucuresti, la care pana in prezent am inchis balconul (zidarie+termopan).

      Am nevoie de meserias la interior pentru mai multe: demolare perete cu fereastra la camera, construit alt perete rigips cu tot cu tamplarie, tencuiala, hidroizolatie la interior balcon, glafuri, mutat prize, mutat si adaugat calorifere balcon (centrala proprie), instalatii sanitare, izolatie tavan, pardoseala samd. (detalii complete la fata locului)

      Se poate lucra Luni-Vineri 17:30-21:30, si sambata toata ziua.
      Doresc seriozitate si garantie. Astept oferte aici sau PM.
      buna ziua numele meu este negrea petre va pot ajuta cu multa placere.trebuie sa vizionam apartamentul pt a va oferi un pret real .ma puteti contacta la nr 0724541244

      Comentariu

      • Silvestru Sterie
        Incepator
        • 13.aug.2014
        • 33

        #4
        Răspuns la: Caut meserias amenajare apartament in Bucuresti

        Bună ziua!

        Oferta noastră pentru dumneavoastră.

        Renovare casă, apartament 30 euro/mp, cu materialele proprietarului. Pentru un apartament cu suprafața de 70 MP costul manoperei este de 2100 euro (30 euro x 70 MP = 2100 euro). Prețul poate fi și mai mic cu aproximativ 30%, dar și mai mare tot cu aproximativ 30%, în funcție de complexitatea lucrărilor executate, lucrări pe care le vom stabili împreună cu proprietarul după vizionare la fata locului.
        Veți putea vedea prețul materialelor și veți putea plăti separat și exact valoarea acestor materiale.
        Veți putea plăti separat manopera.


        Prețurile sunt negociabile.

        ALTE PREȚURI:

        Construim case, vile cu 50 euro/mp la rosu, cu materialele proprietarului.
        Construim case, vile cu 100 euro/mp la cheie, cu materialele proprietarului.
        Construim case, vile cu 150 euro/mp la rosu, cu materialele noastre.
        Construim case, vile cu 300 euro/mp la cheie, cu materialele noastre.
        Montaj lemn tratat, lambriuri exterioare (“vinyl siding”), inclusiv vată, folie - 7 euro/mp, cu materialele proprietarului.

        Prețurile sunt negociabile.


        Silvestru Sterie
        (Șef Șantier la extinderea și consolidarea Spitalului Bagdasar Arseni din București - 3000 mp, lucrare care s-a finalizat)

        Telefon: 0733975725
        steriesilvestru@gmail.com

        Comentariu

        • curcan ady
          Incepator
          • 20.apr.2015
          • 4

          #5
          Răspuns la: Caut meserias amenajare apartament in Bucuresti

          suna-ma la 0731387201 daca esti interesat

          Comentariu

          Procesare...