+ Răspuns la subiect
Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate 31 la 35 din 35

Subiect: Forumisti 2017

Răspuns la: Răspuns la: Forumisti 2017

Citat Postat în original de spik1 Vezi post
    Atentie la extreme!!!

Seara buna
    Poate simtul responsabilitatii impiedica pe unii sa semneze un formular ce "nu obliga la prezenta sau alte angajamente"!
    Nu vad utilitatea "semnarii" atata timp cat eu stiu ca nu prea pot participa fizic la intruniri!
    Daca e vorba de adeziuni, ce prin numar ar ajuta cumva aceasta platforma, atunci voi aduce "aici"i toti prietenii!
    Sa ramanem "prieteni virtuali", iar ce care pot si sunt dispusi sa participe la intruniri sa o faca si sa ne povesteasca si noua!
    Numai de bine!
    Bine grait !
    Si din nimicuri poti face ceva bun .

Citat Postat în original de PowerMC Vezi post
    ...Din relatiile vrituale, chiar si pe forum, pot sa se nasca prietenii ....
    Prietenii s-au legat, chiar din anii de pionierat al forumului, priviti pozele din primele postari....

Răspuns la: Forumisti 2017

Dragi FORUMISTI, Misiunea Casa va ureaza PASTE FERICIT!
    Miniaturi atașate Miniaturi atașate Dă click pe imagine pentru versiunea extinsă.

Nume:	Paste FERICIT!.jpg‎ 
Afișări:	34 
Mărime:	137,3 KB
ID:		97122  
    Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

Răspuns la: Forumisti 2017

Multumim !

Primavara luminata !
    Daca nu va edificati pe site-ul ANPC, un PM si, daca stiu si pot, va informez cu draga inima !

Dragi Forumisti,

Misiunea Casa este prezenta saptamana viitoare - in 20 Septembrie, intervalul 14-17 ca Partener Media al evenimentului DeWalt - YALCO, la Showroom-ul din Bucuresti - Pipera.

E un bun prilej pentru noi sa ne revedem - vom fi prezenti: Calin Diaconu (Project Manager) si Antonio Robitu (Editor in Chief). Multumim lui VYS pentru invitatia pe care a adresat-o prietenilor acestui forum!

Saptamana aceasta am participat la Romexpo, la BIFE-SIM 2017, alaturi de un Partener de Incredere al nostru pe care va invit sa-l descoperiti online, aici. Blaturile de bucatarie de lemn din esenta tare - merita atentia voastra (puteti cere mostre, online).

Va transmit ganduri bune si o toamna frumoasa,

Calin

+ Răspuns la subiect

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii