Caut echipa pentru constructie gard

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • scris
    Incepator
    • 25.iun.2015
    • 27

    Caut echipa pentru constructie gard

    Buna ziua,
    caut o echipa serioasa cu portofoliu si garantie pentru constructia unui soclu de gard de cca 25 metri in Popesti Leordeni, Ilfov.
    Gardul va fi construit cu soclu de beton de 40-50 cm si stalpi de beton din 2 in 2 m, de cca 30x30 cm. Intre stalpi vor fi panouri de lemn.
    Mentionez ca exista o fundatie (care trebuie "completata") in care sunt fixati stalpi (teava) de 1,6 m si exista porti (pieton si auto) din fier forjat.
    Practic ma intereseaza o echipa care sa realizeze consolidarea si inaltarea unei fundatii de gard. In functie de solutia tehnica adoptata si de costuri pot renunta la stalpii din beton in favoarea unora din teava.
    Va rog lasati mesaj si o adresa de email.
    Multumesc.
  • scris
    Incepator
    • 25.iun.2015
    • 27

    #2
    Răspuns la: Caut echipa pentru constructie gard

    Toata lucrarea (cred) dureaza 3-4 zile in 2-3 oameni.
    Nu e nimeni interesat?

    Comentariu

    • georgeflorin
      Membru marcant
      • 15.sep.2009
      • 306

      #3
      Răspuns la: Caut echipa pentru constructie gard

      omule , cand citeste cineva ce ai scris il obosesti psihic , il sperii , si la urma urmei cine pierde timpul acum vara cu o lucrare asa mica , si dureaza mai mult , calculele nu se potrivesc. Simplificati anuntul : caut echipa pentru constructia unui gard , X metri , stalpi sunt pusi . atat .

      Comentariu

      • scris
        Incepator
        • 25.iun.2015
        • 27

        #4
        Răspuns la: Caut echipa pentru constructie gard

        Cred ca un meserias vrea sa stie un minim de detalii. Daca nu poate citi 5 randuri...
        "Gard" poate inseamna orice.

        Comentariu

        • coby
          Living Legend
          • 21.feb.2012
          • 6701

          #5
          Răspuns la: Caut echipa pentru constructie gard

          Un nr de tel face cat 1000 de cuvinte pe forum . Dar o firma de prestigiu cu portofoliu ... hahahaha , vezi sa nu ! Nici ( cuvant urat ) nu vine la lucrarica asta , mai ales acuma cand se iau lucrari de la a la z , amenajare curte , constructie casa , gard etc
          Si din nimicuri poti face ceva bun .

          Comentariu

          • scris
            Incepator
            • 25.iun.2015
            • 27

            #6
            Răspuns la: Caut echipa pentru constructie gard

            Multumesc pentru "aprecieri". Cand am sa construiesc un bloc de 10 etaje cu parcare subterana, am sa va anunt.
            Intre timp am gasit ce cautam.

            Va doresc lucrari marete si la iarna cald.

            Comentariu

            Procesare...