Mobila bucatarie pe blat

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • theborg
    Membru
    • 17.apr.2012
    • 181

    Mobila bucatarie pe blat

    Din lipsa spatiului la renovarea apartamentului voi muta bucataria pe balcon. Intr-o parte a balconului va fi plita si cuptorul sub ea si ce mai ramane pentru blat de lucru (cca 40cm) iar in cealalta parte va fi chiuveta si blat de lucru iar sub blat vor fi dulapuri. La fostul apartament tot asa am facut, am zidit lateralele balconului cu BCA si apoi in interior am agatat diverse pe acesti pereti (hota deasupra aragazului, dulapuri pentru vesela, etc) dar acum as dori ca lateralele sa nu le mai zidesc ci sa inchid intreg balconul cu tamplarie termopan, pe laterale insa voi pune panel in loc de geam. Acum vine intrebarea... ce posibilitati am ca sa nu pierd acele spatii de depozitare pe care le-as fi agatat daca lateralele erau tot din zid si nu din panel? Exista cumva vreun tip de mobila cu corpuri suspendate care se pot pozitiona pe blat sau alta metoda de prindere a corpurilor pe care as vrea sa le suspend?
    Multumesc!
  • spik1
    Living Legend
    • 20.apr.2012
    • 2270

    #2
    Răspuns la: Mobila bucatarie pe blat

    Se poate orice...vorbeste la un atelier de mobila si le explici ce vrei.

    Comentariu

    • Mircea_G
      Living Legend
      • 14.ian.2007
      • 12086

      #3
      Răspuns la: Mobila bucatarie pe blat

      Nu discutam de partea legala , cu mutat bucataria , mutat gazul , daca tine balconul ....
      Instalatii verificari-revizii gaze

      Comentariu

      Procesare...