Castiga sambata cu un click 23.07.2006 - 04.09.2006

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Admin.MC
    Membru Marcant
    • 05.dec.2005
    • 973

    #31
    Castigatorii concursului desfasurat in perioada 13 august - 19 august sunt urmatorii:

    1.…Serban Dumitru……………...…. 1 surubelnita/masina de gaurit cu acumulator de 12V, cod F0152301AC, marca Skil.
    2.…Veres Adrian Nicolae………….……….. 1 salopeta inscriptionata cu marca Ceresit.
    3.….Skopecz Corneliu…………………..1 rucsac inscriptionat cu marca Ceresit.
    4.…Vasiliu Constantin....….................1 pachet continand colectia revistei Misiunea Casa din anul 2005 (6 numere).
    5.…Bran Vasile…..……….1 pachet continand colectia revistei Misiunea Casa din anul 2005 (6 numere).
    6.…Manta Steliana Simona…......…..……….1 pachet continand colectia revistei Misiunea Casa din anul 2005 (6 numere).

    Comentariu

    • AirWolf
      Incepator
      • 15.aug.2006
      • 37

      #32
      Cine se indura sa spuna si mie cuvintul de ieri LUNI ( 21.08.2006), am tot navigat si nu am bagat de seama ca a trecut de ora 24 si s-a schimbat , acum nu mai sunt sigur ... era cumva " spuma poliuretanica "
      Chiar nimeni nu stie cuvantul de LUNI 21.08.2006 ????

      Comentariu

      • VYS
        Living Legend
        • 19.aug.2005
        • 12977

        #33
        AirWolf, vrei sa lasi colegii fara premiu.

        Eu il stiu dar nu pot sa il spun pentru ca am intre taste spuma poliuretanica si nu se pot apasa.

        Succes sambata.
        VYS Blog DIY

        Comentariu

        • lGp
          Incepator
          • 14.apr.2005
          • 86

          #34
          [quote="AirWolf"]Cine se indura sa spuna si mie cuvintul de ieri LUNI ( 21.08.2006), am tot navigat si nu am bagat de seama ca a trecut de ora 24 si s-a schimbat , acum nu mai sunt sigur ... era cumva " spuma poliuretanica "[/q]

          exact
          ...nu incercati sa mutati muntii din loc, invatati sa-i ocoliti ...

          Comentariu

          • Admin.MC
            Membru Marcant
            • 05.dec.2005
            • 973

            #35
            Castigatorii concursului desfasurat in perioada 20 - 26 august sunt urmatorii:

            1. Manta Norocel Florin comuna Puchenii Mari, jud. Prahova - 1 ferastrau vertical pendular 450W, cod F0154300AG Skil,

            2. Dumitrescu Aurica - 1 salopeta inscriptionata cu marca Ceresit.

            3. Albu Mariana, Roman, jud. Neamt - 1 rucsac inscriptionat cu marca Ceresit.

            4. Ionici-Diaconescu Radu, Targu Jiu, jud. Gorj - 1 pachet continand colectia revistei Misiunea

            Casa din anul 2005 (6 numere).

            5. Priboianu Mihai, Bucuresti - 1 pachet continand colectia revistei

            Misiunea Casa din anul 2005 (6 numere).

            6. Simion Octavian, Hunedoara - 1 pachet continand colectia revistei Misiunea

            Casa din anul 2005 (6 numere).



            Castigatorii concursului desfasurat in perioada 27 august - 02 septembrie sunt urmatorii:

            1.Motocescu Dan George, din Ramnicu Vilcea, Vilcea - 1 ferastrau vertical pendular 450W, cod F0154300AG Skil,

            2. Iordache Evelin, din Arges, Pitesti - 1 salopeta inscriptionata cu marca Ceresit.
            3. Dulica Edith, din Constanta, Constanta - 1 rucsac inscriptionat cu marca Ceresit.
            4. Patzer Lidia Elisabeta, din Arad, Arad - 1 pachet continand colectia revistei Misiunea
            Casa din anul 2005 (6 numere).
            5. Mihalea Mircea, din Beius, Bihor - 1 pachet continand colectia revistei
            Misiunea Casa din anul 2005 (6 numere).
            6. Bran Vasile, din Ploesti, Prahova - 1 pachet continand colectia revistei Misiunea
            Casa din anul 2005 (6 numere).

            Comentariu

            • mihaleaioana
              Membru
              • 20.feb.2006
              • 103

              #36
              multumesc, sunt foarte bucuroasa pt.ca a castigat si sotul meu, numai ca numele corest este MIHALEA MIRCEA, nu Mihalache.

              Comentariu

              • jhonnson29
                Incepator
                • 29.dec.2006
                • 5

                #37
                de ce nu poate fi cineva mai concret?!!
                buna

                Comentariu

                • Seni
                  Living Legend
                  • 05.mar.2006
                  • 3481

                  #38
                  Postat în original de jhonnson29
                  de ce nu poate fi cineva mai concret?!!
                  mai intai spune ce nu ai inteles........

                  Comentariu

                  Procesare...