Program proiectare mobila

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • adrianos
    Incepator
    • 19.ian.2018
    • 42

    #46
    Răspuns la: Răspuns la: Program proiectare mobila

    si mai are cam toate materialele care circula pe piata gen kronospan egger kastamonu agt si chiar fronurile frezate de la nettfrontClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	info galeri.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	137,2 KB 
ID:	629972

    Comentariu

    • adrianos
      Incepator
      • 19.ian.2018
      • 42

      #47
      Răspuns la: Răspuns la: Program proiectare mobila

      si ma ofer chiar gratuit online bineinteles sa fac niste proiecte de bucatarie de living de dormitor dulap cu usi glisante fara etc. va rog

      Comentariu

      • PROfan
        Moderator
        • 10.apr.2011
        • 662

        #48
        Răspuns la: Răspuns la: Program proiectare mobila

        Las-o că măcăne! Face toooot, mai puțin clătite! Nici măcar nu ține pasul cu vremurile. Despre uzinaj nici nu poate fi vorba. Măcar un gcod cu găurile.
        Oferta ta nu este gratuită ci este sarcină de serviciu. Cu trei slogane trâmbițate nu m-ai convins, ba nu, mi-ai estompat chiar și curiozitatea!
        Te mai aștept! Poate chiar vrei să vinzi!

        Comentariu

        • adrianos
          Incepator
          • 19.ian.2018
          • 42

          #49
          Răspuns la: Răspuns la: Program proiectare mobila

          da parca vorbeam de program proiectare mobila nu de program pt masini cu comanda numerica care fac gaururi frezari etc gen centru cnc sau mai stiu eu ce...... si pana la urma la un proiect de bucatarie care este cel mai complex cam ce gauri ar terebui sa stie sa faca si daca este vreun program care proiecteaza bucatarie sa zicem si face si gauri as vrea sa stiu ce fel de gauri face si unde
          da intradevar fac reclama la produsul acesta deoarece sant detinator cu licenta si cea ce poate sa faca programul acesta este mult mai mult decat oricare altul care circula pe piata si estee in limba romana exista insa ceva in domeniu care este in varful piramidei dar nu circula in zona noastra si nici in limba romana numele lui este 2020
          astept provocari

          Comentariu

          • adrianos
            Incepator
            • 19.ian.2018
            • 42

            #50
            Răspuns la: Răspuns la: Program proiectare mobila

            mai am o curiozitate referitor la raspunsul acru pe care mi l ati dat.... cam ce ati dori sa faca un program de proiectare mobila ? desigur clatite nu va face dar totusi eu sper sa avem totusi o conversatie serioasa in domeniu daca stiti despre ce este vorba si cel putin referitor la acest topic. referitor la G code si m code EU am proiectat si realizat coada rachetei patriot si prototipul al am aici linga mine si cu care ma mandresc pt realizarea profesionala si nu pt cea ce face aceasta racheta am lucrat in edgecam si Katia asta asa ca paranteza iar acum sant pensionar multumesc

            Comentariu

            • PROfan
              Moderator
              • 10.apr.2011
              • 662

              #51
              Răspuns la: Program proiectare mobila

              Postat în original de adrianos
              mai am o curiozitate referitor la raspunsul acru pe care mi l ati dat.... cam ce ati dori sa faca un program de proiectare mobila ? desigur clatite nu va face dar totusi eu sper sa avem totusi o conversatie serioasa in domeniu daca stiti despre ce este vorba si cel putin referitor la acest topic. referitor la G code si m code EU am proiectat si realizat coada rachetei patriot si prototipul al am aici linga mine si cu care ma mandresc pt realizarea profesionala si nu pt cea ce face aceasta racheta am lucrat in edgecam si Katia asta asa ca paranteza iar acum sant pensionar multumesc
              Tu, pensionarule, proiectantule și realizator de cozi de rachete patrioate, te-ai lăudat că te oferi chiar gratuit, să faci niște proiecte de bucătărie. Forumistul de aici are nevoie de tine. Setează, te rog, opțiunea de proiectare automată și sacrifică-ți cele 10 minute necesare făcutului toootttt și postează rezultatele ca să ne minunăm de ce poate să facă aplicația pe care o tot ridici în slăvi. Cine știe, poate ne îndrăgostim de ea și facem coadă să o cumpărăm!
              Ce zici? Îți onorezi promisiunea?

              Comentariu

              • Ervin
                Membru
                • 07.ian.2016
                • 154

                #52
                Răspuns la: Program proiectare mobila

                As vrea si eu sa vad ce poate programul respectiv la solicitarea mea de aseara referitoare la mobila de bucatarie,daca tot se proiecteaza in 10 minute...

                Comentariu

                • adrianos
                  Incepator
                  • 19.ian.2018
                  • 42

                  #53
                  Buna ziua
                  cam tarziu dar asta este nu am mai intrat pe aici ok pot face cea ce m am laudat ca fac programul se numeste1992 gold 12 si chiar vreau sa ajut cu proiecte dar pt a vedea imediat o solicitare puteti sa ma contactati pe vesaadrian@1992online.com si dupa cu sublinia moderatorul nostru profan chiar macane avem si colaborare cu cnc pt gaurire pt cuttiile care se asambleaza cu cepuri
                  multumesc

                  Comentariu

                  • adrianos
                    Incepator
                    • 19.ian.2018
                    • 42

                    #54
                    pt utilizator adisan
                    Fișiere Atașate

                    Comentariu

                    • adrianos
                      Incepator
                      • 19.ian.2018
                      • 42

                      #55
                      mai avem si plan Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	miss casa.JPG 
Afișări:	6214 
Mărime:	29,7 KB 
ID:	671279

                      Comentariu

                      • adrianos
                        Incepator
                        • 19.ian.2018
                        • 42

                        #56
                        si cotele pe perete Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	miss casa2.JPG 
Afișări:	6634 
Mărime:	45,0 KB 
ID:	671281

                        Comentariu

                        • adrianos
                          Incepator
                          • 19.ian.2018
                          • 42

                          #57
                          si piesele componente componenete miss casa opticat.pdf

                          Comentariu

                          • adrianos
                            Incepator
                            • 19.ian.2018
                            • 42

                            #58
                            cred ca asta ai cerut? Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	mis scasa 1.JPG 
Afișări:	6017 
Mărime:	34,2 KB 
ID:	671288

                            Comentariu

                            • adrianos
                              Incepator
                              • 19.ian.2018
                              • 42

                              #59
                              pt utilizator adisan daca vrei modificari sau detalii scrie, cere...

                              Comentariu

                              • adysan
                                Incepator
                                • 08.sep.2007
                                • 2

                                #60
                                Postat în original de adrianos
                                cred ca asta ai cerut? Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	mis scasa 1.JPG 
Afișări:	6017 
Mărime:	34,2 KB 
ID:	671288
                                Poți sa îmi dai și dimensiunidi de taiere?
                                In dreptul gheului nu poti face un corp mic?
                                Sub mobila as vrea sa am picioare reglabile (gresia nu e montată drept)

                                Comentariu

                                Procesare...