Cesarom sau Sanex?

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • united
    Incepator
    • 12.oct.2006
    • 1

    Cesarom sau Sanex?

    buna ziua,

    la renovarea casei ma apropii de alegerea gresiei si faiantei. toata lumea imi recomanda Cesarom sau Sanex. am gasit ceva modele de la ambii producatori, dar nu stiu mare lucru despre calitatea produselor si despre imaginea lor pe piata. am vazut ca preturile sunt mai accesibile decat cele de import si m-as orienta catre una din ele, dar nu reusesc inca..

    din acest motiv apelez la acest forum, poate reusesc sa ma lamuresc si eu. as dori sa aflu pareri sincere despre ambele firme, poate asa reusesc sa ma hotarasc.

    va multumesc anticipat.
  • VYS
    Living Legend
    • 19.aug.2005
    • 12977

    #2
    Sunt OK

    Din cate stiu ambele fac parte din acelasi grup: Lasselsberger.

    Cred ca au aceeasi calitate, paleta de modele fiind diferita.

    Sunt produse pentru oameni normali, la preturi acceptabile si au unele combinatii chiar placute.

    Acum depinde de nivelul pretentiilor fiecaruia si stilul casei.
    Banuiesc ca cei din TOP 100 nu folosesc produsele acestor firme.
    VYS Blog DIY

    Comentariu

    • atimex
      Incepator
      • 12.apr.2006
      • 1

      #3
      cesarom

      cesarom,cesarom,cesarom

      Comentariu

      • valentinadi
        Incepator
        • 24.nov.2015
        • 1

        #4
        Răspuns la: Cesarom sau Sanex?

        Cesarom, calitate inferioara la pret superior! Atentionari pentru viitorii clienti: va rog verificati la receptia marfii urmatoarele: nuanta comandata de dvs coincide cu cea primita, masurati cateva placi din bax-uri diferite pentru a va asigura ca nu sunt diferente de dimensiune intre acestea. Concluzia mea, daca aveti pretentii reorientati-va catre o alta firma! Cu drag, Valentina

        Postat în original de united
        buna ziua,

        la renovarea casei ma apropii de alegerea gresiei si faiantei. toata lumea imi recomanda Cesarom sau Sanex. am gasit ceva modele de la ambii producatori, dar nu stiu mare lucru despre calitatea produselor si despre imaginea lor pe piata. am vazut ca preturile sunt mai accesibile decat cele de import si m-as orienta catre una din ele, dar nu reusesc inca..

        din acest motiv apelez la acest forum, poate reusesc sa ma lamuresc si eu. as dori sa aflu pareri sincere despre ambele firme, poate asa reusesc sa ma hotarasc.

        va multumesc anticipat.

        Comentariu

        Procesare...