CUM SE MONTEAZA BIDEUL?

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • alexa7b
    Incepator
    • 12.apr.2007
    • 11

    CUM SE MONTEAZA BIDEUL?

    Suneti-mi si mie cum se monteaza bideul suspendat? Ca sa evit acel suport pentru bideu (care costa mult si nici nu-l gasesc), pot folosi 2 suruburi groase? Ma intereseaza sa fie si o solutie sigura!
  • VYS
    Living Legend
    • 19.aug.2005
    • 12977

    #2
    Daca e suspendat iti trebuie neaparat suportul pentru ca nu vad o solutie corespunzatoare care sa includa alimentarea cu apa, scurgerea, stabilitatea prinderii pe perete etc.

    Daca nu gresesc, suportul este identic cu cel pentru vasul de Wc insa nu are partea de rezervor. Parca prin Praktiker erau separate ca pret.... daca imi amintesc bine altfel potio cauta prin marile magazine sau prin cele specifice gen Romstal.
    In foto e un astfel de suport.
    Fișiere Atașate
    VYS Blog DIY

    Comentariu

    • alexa7b
      Incepator
      • 12.apr.2007
      • 11

      #3
      Postat în original de viorel.stanculescu
      Daca e suspendat iti trebuie neaparat suportul pentru ca nu vad o solutie corespunzatoare care sa includa alimentarea cu apa, scurgerea, stabilitatea prinderii pe perete etc.

      Daca nu gresesc, suportul este identic cu cel pentru vasul de Wc insa nu are partea de rezervor. Parca prin Praktiker erau separate ca pret.... daca imi amintesc bine altfel potio cauta prin marile magazine sau prin cele specifice gen Romstal.
      In foto e un astfel de suport.
      Multumesc! am cumparat 2 suporturi pentru wc, voi folosi unul din ele la bideu, si o sa am si piese de rezerva pentru bazinul wc-ului . Am cautat in toate magasinele mari, nici urma de suport bidet!

      Comentariu

      Procesare...