Clubul Forumistilor Misiunea Casa

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Seni
    Living Legend
    • 05.mar.2006
    • 3526

    #16
    Postat în original de Mina
    OOOOO, asa supriza la intoarcerea din concediu.......nici nu speram eu! Frumoasa initiativa!
    am luat-o ca ..... accept!!
    cand a lipsit la prima, mina a promis ca va veni la ...... urmatoarea!!
    cam slabe.... confirmarile....

    Comentariu

    • VYS
      Living Legend
      • 19.aug.2005
      • 13005

      #17
      Mda .. se pare ca a doua nu va mai exista daca ramane acest ritm al confirmarilor.

      Cu 3 gradinari si o floare nu facem noi primavara!
      VYS Blog DIY

      Comentariu

      • Mina
        Living Legend
        • 24.iun.2006
        • 1107

        #18
        Nu o luati inca ca si accept.....pt. mine e mai departe.......

        Comentariu

        • Monica Boston
          Incepator
          • 13.sep.2007
          • 6

          #19
          Cred ca multi si-ar confirma venirea daca ar sti de intalnire. Propun sa tinem topicul printre primele in asa fel incat sa fie citit de multi dintre forumisti. Noi cei din Craiova va asteptam cu mult drag si chef de vorba (ca asa e obiceiul pe la olteni!!!).

          Comentariu

          • VYS
            Living Legend
            • 19.aug.2005
            • 13005

            #20
            Postat în original de Monica Boston
            Cred ca multi si-ar confirma venirea daca ar sti de intalnire. Propun sa tinem topicul printre primele in asa fel incat sa fie citit de multi dintre forumisti. Noi cei din Craiova va asteptam cu mult drag si chef de vorba (ca asa e obiceiul pe la olteni!!!).
            O surpriza placuta, uite ca mai apar olteni pe FORUM!
            VYS Blog DIY

            Comentariu

            • Maestrul Max
              Living Legend
              • 28.iul.2006
              • 6889

              #21
              Suna adunarea Viorel ca venim la Craiova.
              Cu stima.

              Comentariu

              • VYS
                Living Legend
                • 19.aug.2005
                • 13005

                #22
                Daca adunam ce este mai sus am putea face doar un tenis de camp la dublu.
                Asteptam macar sa facem rost de arbitrii
                VYS Blog DIY

                Comentariu

                • Seni
                  Living Legend
                  • 05.mar.2006
                  • 3526

                  #23
                  chiar a disparut asa mult interesul pentru amenajari?? concediile s-au terminat...

                  Comentariu

                  • RaduCA
                    Living Legend
                    • 09.oct.2005
                    • 6451

                    #24
                    Postat în original de seni
                    concediile s-au terminat...
                    Pentru unii si banii...
                    De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
                    În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

                    Comentariu

                    • VYS
                      Living Legend
                      • 19.aug.2005
                      • 13005

                      #25
                      Pentru unii si banii...
                      Nu sunt sigur la ce te-ai referit insa obiceiul locului la intrunirile de acest gen spune ca decontarea cheltuielilor de transport si cazare aferente membrilor se face de catre organizator.

                      Daca acesta este un motiv pentru care nu exista interes atunci a fost depasit.
                      VYS Blog DIY

                      Comentariu

                      • RaduCA
                        Living Legend
                        • 09.oct.2005
                        • 6451

                        #26
                        Se pare ca am facut o gafa. ... si doar mi-a spus mama sa nu ma bag in vorba neintrebat ...
                        Sincer, imi cer scuze tuturor pentru situatia creata!
                        De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
                        În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

                        Comentariu

                        • pitonul
                          Living Legend
                          • 28.nov.2006
                          • 1015

                          #27
                          atractia

                          Postat în original de VYS
                          Mda .. .......
                          Cu 3 gradinari si o floare nu facem noi primavara!
                          Pai , am impresia ca nu stii cati au confirmat discret si pe mailul dat in anuntz. Dar pentru cei pasionatzi de zaibar si de pastrama , potzi pune o poza de atractzie. Pentru mine potzi sa adaugi si o poza cu o olteanca atractiva...dar cu grai ardelenesc pe buze , adica domol... hi hi
                          Pitonul Constructor
                          :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

                          Comentariu

                          • Monica Boston
                            Incepator
                            • 13.sep.2007
                            • 6

                            #28
                            Sa nu uitati sa ne spuneti cand si unde. Cat despre poza cu olteanca, domnule Piton, cred ca ar trebui sa vii sa vezi ca ceea ce ceri dta. este o specie rara, intalnita doar o data la o mie de ani. O olteanca cu grai dulce si domol daca gasesti te rog anunta-l si pe sotul meu sa stie ca exista si sa spere ...

                            Comentariu

                            • pitonul
                              Living Legend
                              • 28.nov.2006
                              • 1015

                              #29
                              Postat în original de Monica Boston
                              ........ domnule Piton, cred ca ar trebui sa vii sa vezi ca ceea ce ceri dta. este o specie rara, intalnita doar o data la o mie de ani. O olteanca cu grai dulce si domol daca gasesti te rog anunta-l si pe sotul meu sa stie ca exista si sa spere ...
                              Sa intzeleg ca nici dvs. nu posedatzi asemenea cerintze ? In acest caz pentru imbunatatirea relatziilor platonice de cuplu ar fi niste rezolvari:
                              1.Sotzul respectiv se mai poate duce la pescuit pentru diminuarea nivelului de "zgomot" - cum mai fac si altzi vasnici forumisti de pe aici;
                              2.Olteanca ce nu poseda limbaj dulce si domol , dar vrea sa il posede din motivele de imbunatatire descrise mai sus , se poate duce la un sejur de instruire intr-o zona pitoreasca din Ardeal la cursuri , la vreo statiune sau alte locuri de relaxare. Nu este recomandat sa se ia si sotzul deoarece ar putea avea ochi dulci pentru instructoarele de limbaj ardelenesc...

                              Mi-ar place sa vin la reuniunea MC ! Sa calculez , sa vad , s-ar putea ca exact pe data respectiva sa se fi implinit cei 1000 de ani...numai ca o asemenea olteanca are si ea pretentiile ei ! Lasand gluma la o parte , chiar mi-ar place sa vin la reuniune...
                              Pitonul Constructor
                              :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

                              Comentariu

                              • VYS
                                Living Legend
                                • 19.aug.2005
                                • 13005

                                #30
                                Si daca tot vorbim de banateni si oameni dintr-o bucata ce ar fi sa spunem hotarat: Da sau Nu? A nu se intelege sa e vorba de casatorii cu repetitie pe plaiuri mioritice!

                                Daca o lalaim atat o sa ii treaca pofta organizatorului sa ne mai roage mult.
                                VYS Blog DIY

                                Comentariu

                                Procesare...