Clubul Forumistilor Misiunea Casa

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Admin.MC
    Membru Marcant
    • 05.dec.2005
    • 974

    Clubul Forumistilor Misiunea Casa

    Au trecut mai bine de 3 luni de cand o parte dintre noi ne-am cunoscut, la prima intalnire a forumistilor Misiunea Casa, si nu cred ca exista vreunul dintre noi care, in tot acest timp, sa nu se fi gandit la o reeditare a evenimentului: unde ne vom reintalni, cand ...
    Dat fiind ca vara a trecut repede, iar o parte dintre noi am muncit din greu pe forum si/sau am reusit sa realizam proiectele de amenajare a locuintei, am considerat ca este momentul potrivit pentru a lansa propunerea pentru o noua intrunire. Ne-am gandit ca e bine sa venim si cu ceva nou: schimbarea locatiei, pentru a usura deplasarea unora dintre dumneavoastra. Propunerea pentru aceasta noua destinatie este capitala Olteniei, Craiova, iar data este motiv de sarbatoare pentru cei ce poarta numele Sf. Dumitru – 26.10.2007, cat si pentru orasul care ne gazduieste – Zilele Craiovei.
    In schimbul confirmarii participarii dumneavoastra, va promitem un eveniment inedit, de unde nu vor lipsi numeroase teme interesante de discutie, cat si demonstratii practice realizate de meseriasii Misiunea Casa. Zaibarul si pastrama le vom da tot noi.
    Prin urmare, totul depinde de dumneavoastra: sansele ca aceasta initiativa sa reuseasca sunt determinate de numarul celor care vor confirma participarea la acest eveniment.
    Toti cei care doresc sa participe la a doua intrunire a forumistilor Misiunea Casa sunt rugati sa confirme in cadrul acestui topic sau trimitand un mail la adresa: sebastian@misiuneacasa.ro
    Asteptam confirmarile dumneavostra pana la data de 30 septembrie 2007, pentru ca apoi, celor inscrisi sa le transmitem invitatiile si programul manifestarii!

    Pe curand,
    Radu Anghel
  • Maestrul Max
    Living Legend
    • 28.iul.2006
    • 6920

    #2
    Uite asa am si eu ocazia sa vad lauda oltenilor "fantana muzicala". Sunt primul pe lista.
    Cu stima.

    Comentariu

    • M_Cosma
      Incepator
      • 12.dec.2006
      • 8

      #3
      Desi nu sunt un membru prea activ doresc sa particip si eu la intrunirea forumistilor. Este posibil acest lucru ?
      O zi buna.

      Comentariu

      • VYS
        Living Legend
        • 19.aug.2005
        • 12977

        #4
        @ Cosma
        Dupa cum ai vazut invitatia este facuta pentru toata lumea care intra pe acest FORUM. Ai tot timpul din lume sa fi mai activ!

        @MAX
        Aia de mai sus e confirmare? Daca da, atunci am dat de belea .. sa imi critici tu mandrie de fantana - la tine ma astept la orice ... sa speram ca va functiona in 26.10.2007.

        @Admin.MC
        Confirm prezenta chiar daca am avantajul locatiei. Cred ca trebuie sa fiu onorat de prezenta echipei MC si a FORUMISTILOR in inima OLTENIEI.
        O surpriza foarte placuta.
        VYS Blog DIY

        Comentariu

        • pitonul
          Membru Marcant
          • 28.nov.2006
          • 828

          #5
          Postat în original de VYS
          .........
          Dupa cum ai vazut invitatia este facuta pentru toata lumea care intra pe acest FORUM.
          Interesant , interesant...foarte interesant !
          Pitonul Constructor
          :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

          Comentariu

          • Maestrul Max
            Living Legend
            • 28.iul.2006
            • 6920

            #6
            Postat în original de VYS
            @MAX
            Aia de mai sus e confirmare? Daca da, atunci am dat de belea .. sa imi critici tu mandrie de fantana - la tine ma astept la orice ... sa speram ca va functiona in 26.10.2007.
            Trage de sfori sa functioneze fantana ca altfel ai ce auzi
            Si inca ceva : cum stai cu pastrama ?
            Cu stima.

            Comentariu

            • Seni
              Living Legend
              • 05.mar.2006
              • 3481

              #7
              max..., nu te pot lasa singur...
              confirm prezenta la reuniune!!
              vom fi pe teritoriul lui viorel, traian....

              Comentariu

              • Maestrul Max
                Living Legend
                • 28.iul.2006
                • 6920

                #8
                Seni sa nu vii cu masina ca a zis Viorel ca are un zaibar negru numai bun de degustat.
                Cu stima.

                Comentariu

                • Seni
                  Living Legend
                  • 05.mar.2006
                  • 3481

                  #9
                  vin cu masina, dar plec cand ma ........ limpezesc!!!

                  Comentariu

                  • Maestrul Max
                    Living Legend
                    • 28.iul.2006
                    • 6920

                    #10
                    Haideti curaj stimati utilizatori ai forumului, nu doriti sa ne intalnim live si sa schimbam intre noi idei si solutii de amenajare si constructii ?
                    Cu stima.

                    Comentariu

                    • Mina
                      Living Legend
                      • 24.iun.2006
                      • 1106

                      #11
                      OOOOO, asa supriza la intoarcerea din concediu.......nici nu speram eu! Frumoasa initiativa!

                      Comentariu

                      • codreanu
                        Membru
                        • 18.sep.2006
                        • 263

                        #12
                        Cu placere vreau sa ne intalnim dar e cam departe pentru mine . Poate urmatoatea reuniune va fi mai aproape de mine...?

                        Comentariu

                        • Maestrul Max
                          Living Legend
                          • 28.iul.2006
                          • 6920

                          #13
                          Domnule Codreanu, eu stau in Timisoara si am fost la Bucuresti la prima reuniune.
                          Cu stima.

                          Comentariu

                          • VYS
                            Living Legend
                            • 19.aug.2005
                            • 12977

                            #14
                            Postat în original de Mina
                            OOOOO, asa supriza la intoarcerea din concediu.......nici nu speram eu! Frumoasa initiativa!
                            A fi sau a nu fi!
                            VYS Blog DIY

                            Comentariu

                            • codreanu
                              Membru
                              • 18.sep.2006
                              • 263

                              #15
                              @ MM Acesta e unul din motive Ar mai fi lipsa timpului

                              Comentariu

                              Procesare...