Am gasit jgheaburile perfecte dpdv calitate pret,

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • MikeekiM
    Incepator
    • 10.apr.2009
    • 4

    Am gasit jgheaburile perfecte dpdv calitate pret,

    aveam jgheaburile vechi si gaurite si m/am hotarat le schimb dar .....casa inalta mult de munca .....sunt niste baieti in Bucuresti care iti monteaza si iti fabrica jgheaburile la fata locului si ieftin!!! Am inteles de la ei ca masina lor cu care fabrica e americana si nu au sudat nimic ,iese jgheabul dintr/o singura bucata ,daca doreste cineva detalii dati un mesaj in privat .Sunt foarte multumit au montat cam 200 de metri in 6 ore jgheab si burlane
    Constructii
  • VYS
    Living Legend
    • 19.aug.2005
    • 13008

    #2
    Publicite!
    Sunt peste tot in tara, chiar te invita sa iti faci propria firma pentru astfel de lucrari.
    Daca nu ma insel sun jgheaburi din aluminiu , tabla de aluminiu de 0.7 mm grosime.
    VYS Blog DIY

    Comentariu

    • kingBuli
      Membru
      • 06.iun.2006
      • 142

      #3
      unde sunt timpurile cand lipeam jgheaburile cu cositor...???

      Comentariu

      • MikeekiM
        Incepator
        • 10.apr.2009
        • 4

        #4
        mai mie chiar imi plac si aluminiul e ceva durabil si am garantie pe lucrare 20 de ani si e mult mai aratos sa zic asa decat toate tipurile de jgheaburi pe care le stiu eu
        Constructii

        Comentariu

        • VYS
          Living Legend
          • 19.aug.2005
          • 13008

          #5
          Sa trecem peste reclame sau suspiciune ...
          VYS Blog DIY

          Comentariu

          • MikeekiM
            Incepator
            • 10.apr.2009
            • 4

            #6
            Postat în original de VYS
            Sa trecem peste reclame sau suspiciune ...
            Gata te/am descoperit pe tine stimabile esti din Craiova si acolo e un tip care cica vinde firme de acest gen hahahahahah de acolo sti tu ..hmmmm . Bravo lui trebuie sa evoluam si noi si chiar merita facuta publicitate asemenea chestii . Plafonarea nu e buna ...un salut (aaa si mai taie ca e plina tara ca am cautat azi toata ziua si am gasit 3 firme
            Constructii

            Comentariu

            • Adamescu Ion
              Living Legend
              • 21.sep.2008
              • 1104

              #7
              Postat în original de MikeekiM
              mai mie chiar imi plac si aluminiul e ceva durabil si am garantie pe lucrare 20 de ani si e mult mai aratos sa zic asa decat toate tipurile de jgheaburi pe care le stiu eu
              Este bine ca aveti garantie 20 de ani! Firma, care v-a montat jgheaburile, are garantie de functionare de 20 de ani, o veti mai gasi?

              Comentariu

              • razvan voicu
                Membru Marcant
                • 30.iun.2008
                • 807

                #8


                buna , buna asta !!!
                Daca credeti ca semnarea unui contract cu o firma specializata in acoperisuri este in lucru scump, ar trebui sa vedeti cat de mult va poate costa angajarea unor amatori !!!

                Comentariu

                Procesare...