Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Constructie masa freza manuala ( Router Table )

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• spik1
    a răspuns
    Răspuns la: Constructie masa freza manuala ( Router Table )

Postat în original de 1024 Vezi post
    Vreau sa-mi construiesc o masa pentru freza , in magazine nu am vazut.Am studiat , am o gramada de planuri dar nu stiu de unde sa procur sinele pe care se vor fixa,misca ,etc diverse accesorii . Este vorba de sinele metalice ce se vad in imaginile de mai jos.
    Buna seara ! Se gasesc ceea ce vreti, sunt destul de scumpe. Ma interesez si , maine , va comunic unde le gasiti. Numai de bine !

Lasă un comentariu:

• pangarici
    a răspuns
    Răspuns la: Constructie masa freza manuala ( Router Table )

Postat în original de 1024 Vezi post
    Vreau sa-mi construiesc o masa pentru freza , in magazine nu am vazut.Am studiat , am o gramada de planuri dar nu stiu de unde sa procur sinele pe care se vor fixa,misca ,etc diverse accesorii . Este vorba de sinele metalice ce se vad in imaginile de mai jos.
    Buna ziua,
    Ma intereseaza si pe mine o astfel de masa. Ati reusit ceva? Ati facut-o? As dori si eu ceva informatii pentru ca sunt in cautarea unei astfel de mese si nu prea gasesc. Ma gandeam sa ma apuc sa o fac eu, dar nu stiu de unde sa o incep si cum sa o incep.

Lasă un comentariu:

• emil88
    a răspuns
    Fișiere atașate

Lasă un comentariu:

• Adamescu Ion
    a răspuns
    Cautati pe google la imagini.
    Iata o adresa posibila: www alconi.ro/profile-industriale/sigma-conveyor.html
    CNC-urile folosesc profile de tipul celor care va intereseaza.

Lasă un comentariu:

• 1024
    a creat un topic Constructie masa freza manuala ( Router Table )

Constructie masa freza manuala ( Router Table )

Mesaj editat de PowerMC
    Data viitoare sa denumiti pozele corespunzator
    Fișiere atașate
Procesare...
X