Bucatarie +hol 1,50 pe 7m

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • Fighting_Princess
    Incepator
    • 07.mai.2008
    • 38

    Bucatarie +hol 1,50 pe 7m



    mda, stiu, veti spune ca nu e realist! Va trimit si poze cu realitatea din schita, dupa ce o realizez! Nu mai e mult ( maxim o saptamana)
    Invat repede si excelez in tot ceea ce fac
  • Fighting_Princess
    Incepator
    • 07.mai.2008
    • 38

    #2
    mda....nu pot sa atasez!
    Invat repede si excelez in tot ceea ce fac

    Comentariu

    • klaus
      Membru Marcant
      • 24.iun.2005
      • 959

      #3
      incearca sa la micsorezi la 550x550 pixeli
      Viata e complexa si are multe aspecte...

      Comentariu

      • ghimpe--
        Membru Marcant
        • 22.iun.2008
        • 419

        #4
        sau poti incerca sa urci pozele pe www.tinypic.com si spoi postezi aici linkul. In felul acesta poti pune poze cu rezolutii mari ca sa pricepem si noi, astia mai chiorii, mai bine.
        It's nice to be important, but it's more important to be nice!

        Comentariu

        • PowerMC
          Administrator
          • 02.mai.2007
          • 2236

          #5
          Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

          Community Manager MC

          Comentariu

          • Fighting_Princess
            Incepator
            • 07.mai.2008
            • 38

            #6
            Invat repede si excelez in tot ceea ce fac

            Comentariu

            • Fighting_Princess
              Incepator
              • 07.mai.2008
              • 38

              #7
              hi hi hi...a mers, a merrs.... !!!!

              Asta e doar schita. Asadar: Frigiderul e in zona cu holul, e despartit de un mic zid de bucatarie. Bucataria e luata de la Praktiker ( se numeste Bucataria Micro si costa 4 milioane, fara blat. Are lungimea de 150 cm). Blatul l-am cumparat separat si putin mai mare decat mobila de bucatarie - 230, am pus sub el o bucata de pal si 2 picioare si l-am transformat intr-o masa alipita de mobila. E o masa OK pt 2 persoane ( ca atatea suntem). Bine, chestia asta nu am facut-o eu, ci cumnatul meu, care lucreaza la o fabrica de mobila, deci...e facuta profesionist. Etajerele care se vad sunt facute tot de sus-numitul cumnat.


              Pe latura scurta de 150, sunt aragazul ( 53 cm si lipit de el, o masca de chiuveta facuta la comanda, tot la ...cumnatul, cu o chiuveta rotunda, incorporata in blat). Chiuvata +aragazul ocupa fix pe fix zona de 150, cat are "bucataria pe latime - pt ca partea de chiuveta e facuta la comanda, exact cat incapea acolo, langa aragaz. Am si zona de lucru, blat, intre chiuveta si aragaz.


              Celalat perete lung ( care nu se vede in poza) e ocupat de 3 ferestre uriase ( nu vin pana jos).

              Asadar, bucataria neverosimila, cu latime de 150 cm este luminoasa si functionala.


              Voi pune si poze, poze, dar asteptati putin, sa fac rost de bani de galerii si perdele ( tre' sa iau vreo 15 m de perdea si 2 galerii la 250....si costa destul...)
              Invat repede si excelez in tot ceea ce fac

              Comentariu

              Procesare...