Proiectare mobilier in PRO100

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • PROfan
    Moderator
    • 10.apr.2011
    • 662

    Răspuns la: Re: Proiectare mobilier in PRO100

    Care-i șmecheria? De ce vrei să mai adaugi încă două subfoldere folderului Catalog?

    Comentariu

    • Peterman
      Incepator
      • 27.iul.2015
      • 3

      Re: Răspuns la: Re: Proiectare mobilier in PRO100

      Postat în original de PROfan
      Care-i șmecheria? De ce vrei să mai adaugi încă două subfoldere folderului Catalog?
      Dacă această filă mai mult, mai bine pentru a lucra cu programul. Eu pot selecta rapid dosarul.
      Mai mult înseamnă mai bine. Dar în cazul în care într-un fișier (*.exe, *.ini *.lng) această opțiune pentru a activa?
      PROfan, dacă știi cum să-l adăugați?

      Comentariu

      • PROfan
        Moderator
        • 10.apr.2011
        • 662

        Răspuns la: Re: Răspuns la: Re: Proiectare mobilier in PRO100

        Postat în original de Peterman
        Dacă această filă mai mult, mai bine pentru a lucra cu programul. Eu pot selecta rapid dosarul.
        Mai mult înseamnă mai bine. Dar în cazul în care într-un fișier (*.exe, *.ini *.lng) această opțiune pentru a activa?
        PROfan, dacă știi cum să-l adăugați?
        Se pare că nu ești băștinaș. Te folosești de Google Translate.
        Cred că se poate face ce vrei tu, cu minime cunoștințe ale limbajului Delphi.
        Ce versiune de PRO100 folosești? Cu licență sau o versiune pirat?

        Comentariu

        • Peterman
          Incepator
          • 27.iul.2015
          • 3

          Re: Răspuns la: Re: Răspuns la: Re: Proiectare mobilier in PRO100

          Vă mulțumim pentru răspunsul dumneavoastră. Te-am înțeles și nu atât de ușor pentru a adăuga 2 dosare.

          Comentariu

          • ovis25
            Incepator
            • 26.oct.2015
            • 4

            Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

            Are cineva versiunea de engleza 5.45 setup full? Nu am nevioe de DEMO, doar link catre cea de engleza.
            Ultima editare de ovis25; 26.oct.2015, 23:52.

            Comentariu

            • ovis25
              Incepator
              • 26.oct.2015
              • 4

              Răspuns la: Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

              Postat în original de PanMaksim
              Am Pro100 V5.20 in engleza si Converter 3Ds to Meb, sau cu ceva din biblioteca mea Pro100.
              Unde ai gasit link?

              Comentariu

              • Tata Carlo
                Incepator
                • 13.mar.2015
                • 12

                Re: Răspuns la: Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                Postat în original de ovis25
                Unde ai gasit link?
                Forum de conversie în Pro100

                Comentariu

                • yonvaida
                  Incepator
                  • 26.iun.2015
                  • 2

                  Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                  Ma poate ajuta cineva cu un aacom++ pentru ca cel de pe fileshare imi zice invalid activation code.

                  Comentariu

                  • ovis25
                    Incepator
                    • 26.oct.2015
                    • 4

                    Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                    Nu demo, engleza full imi trebuie.... PM daca poti link.

                    Comentariu

                    • ovis25
                      Incepator
                      • 26.oct.2015
                      • 4

                      Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                      Da cred ca blacklisted codul.... Ai blocat cu firewall accesul la net?

                      Comentariu

                      • yonvaida
                        Incepator
                        • 26.iun.2015
                        • 2

                        Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                        da am instalat fara internet si daca nu este conectat la net nu face nimic apas pe ok si nu se intampla nimic.

                        Comentariu

                        • stoianadrian89
                          Incepator
                          • 29.feb.2016
                          • 2

                          Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                          Salut! De ceva timp caut un program in care sa imi desenez mobila si sa imi faca optimizarea si costurile si am gasit PRO100. Tot ce am gasit pana acum a fost cu +2000 euro programul sau varinate in rusa. Ma poate ajuta cineva cu un link de download pentru versiunea 5? Mersi!

                          Comentariu

                          • Tata Carlo
                            Incepator
                            • 13.mar.2015
                            • 12

                            Re: Proiectare mobilier in PRO100

                            stiri



                            deveni mai repede

                            Comentariu

                            • eukata
                              Incepator
                              • 01.apr.2012
                              • 4

                              Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                              Ma puteti ajuta si pe mine va rog cu un kit de Pro100 v5.XX in engleza sau romana (cu tot ce trebuie ca sa poate fi activat)? Multumesc!

                              Comentariu

                              • Unican Mobilier
                                Incepator
                                • 13.mai.2016
                                • 2

                                Răspuns la: Răspuns la: Proiectare mobilier in PRO100

                                Vand 5 licente Pro 100 ,2 licente pachet V5 Profesional( Pro 100 V.526+AACOM V5) si 3 licente Pro 100 Showroom cu AACOM V5 . Se pot vinde toate 5 sau o licenta Profesional cu minim 1 Showroom si o licenta Profesional cu 2 showroom.
                                Produsul se vinde cu factura .PRETUL ESTE PENTRU TOT PACHETUL .
                                PRET 5.998 EURO CU TVA INCLUS - 30% REDUCERE FATA DE CEL MAI BUN PRET DE LA AASOFT - DEALER ROMANIA.

                                Produsul ofera proiectare mobila si pret in timp real .- ofertare si contractare rapida Il puteti testa in unul din magazinele noastre .
                                PRO100 permite realizarea de piese de mobilier conform specificatiilor proprii de productie, acestea putand fi salvate in catalog pentru utilizari in proiecte viitoare, sau se pot folosi ca element de plecare pentru realizarea unor piese noi.
                                PRO100 în câteva cuvinte:
                                proiectare direct in 3D
                                constructia pieselor noi in PRO100 se realizeaza similar cu constructia reala a corpurilor
                                utilizare incredibil de simpla, pur si simplu „drag & drop” piesa selectata din librarie in scena de lucru
                                afisarea consumului de materiale si a cotelor de debitare in timp real
                                recalcularea si afisarea consumului de materiale si a cotelor de debitare in timp real in situatia redimensionarii corpurilor din proiect
                                bucătării, comode living, dormitoare, dressing-uri, băi, garderobe, birouri …
                                functie de randare inclusa in PRO100 (cu efecte de iluminare, antialiasing)
                                functie inclusa de editor de forme a panourilor cu posibilitate de export in format ” .dxf „
                                şapte planse de lucru, combinate cu diverse modalităţi de afişare
                                posibilitatea de a crea cu uşurinţă librarii de modele 3D, bazate pe specificatii proprii de productie
                                crearea şi editarea uşoară a cataloagelor de texturi
                                posibilitatea de adaptare rapida a corpurilor şi cataloagelor la cerinţele clientului
                                rapoarte de fabricaţie – listă de tăieturi, listă de elemente componente, consumuri de material
                                integrare cu AACOM++ (program de ofertare si control costuri)
                                Programul de ofertare AACOM++ este integrat cu PRO100, astfel ca transferul intregului proiect se face printr-un singur click, importul imaginii, a materiei prime si a listei de panouri realizandu-se in mod automat, castigand timp si excluzand astfel eventualele erori de tastare.

                                Comentariu

                                Procesare...