Urmareste-ne pe Facebook

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schita mobila bucatarie

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Răspuns la: Răspuns la: Schita mobila bucatarie

Mergi pe 2 mm.

Comentariu

• Răspuns la: Răspuns la: Răspuns la: Schita mobila bucatarie

Am atasat. Dimensiunile sunt pe al doilea sheet al documentului Dimensiuni Corpuri Inferioare. La lungimea blatului de deasupra nu trebuie sa se tina cont si de grosimea abs-ului de la marginea placilor de fund, sau acelea nu se cantuiesc?NECESAR2.zip

Comentariu

• Răspuns la: Schita mobila bucatarie

Pentru corpurile superioare, la fronturi, ce dinstanta se va folosi fata de muchiile capacului si al fundului ? Distanta dintre fronturi ramane tot de 2 mm nu?

Comentariu

• Răspuns la: Răspuns la: Schita mobila bucatarie

Postat în original de raducu26 Vezi post
          Pentru corpurile superioare, la fronturi, ce dinstanta se va folosi fata de muchiile capacului si al fundului ? Distanta dintre fronturi ramane tot de 2 mm nu?
          2 mm peste tot.

Comentariu

• Răspuns la: Schita mobila bucatarie

Am refacut dimensiunile si pentru corpurile de sus. Sunt pe al 3-lea sheet din document. Am renuntat la acele laterale mari iar dimensiunea am impartit-o intre primul si ultimul corp superior de pe partea cu hota, iar pe partea cu picuratorul am adugat la ultimul corp dimensiunea lateralei de pe acea parte. Am modificat si dimensiunea frontului de la msv pe care l-am trecut initial in tabel avand cotele 716X593 fara abs. Va rog frumos sa verificati!
            NECESAR3.zip
            Fișiere atașate
            Ultima editare de raducu26; 04.oct.2018, 06:53.

Comentariu

• In postul 91 ati facut referire la modalitati de constructie a corpurilor inferioare de colt. Pentru cazul meu care ar fi cel mai eficient mod de constructie?

Comentariu

• Diseară mă uit pe toate și-ți comunic. Până atunci sunt ocupat.

Comentariu

Procesare...
                X